Асортимент

Компанія ГПЛ є офіційним виробником та постачальником мастильних матеріалів та технічних рідин, автозапчастин, в Україні, пропонуючи широкий асортимент товарів та автохімії для пасажирського та вантажного транспорту, сільгосп та спецтехніки.
Мастильні матеріали
Автохімія
Аерозольні фарби
Кузовний ремонт
Запчастини
Вихлопні системи
Гальмівні колодки
Фільтри
Аксесуари
Акумулятори
Автошини

Всі бренди

Головна
GPL – це група компаній з виробництва, дистрибуції та продажів автозапчастин, мастильних матеріалів та технічних рідин, що успішно зарекомендувала себе на ринку України.

ГПЛ є виробником 2 брендів: оливи та технічні рідини Vira, аерозольні емалі, лаки та ґрунти MITKA.

Злагоджена та грамотна командна робота, постійний розвиток та вдосконалення дозволили стати дистриб'ютором автозапчастин в Україні. Пріоритетними напрямками діяльності нашої компанії є запровадження передових стандартів менеджменту, зберігання та транспортування автотоварів. Для наших клієнтів є зручний онлайн кабінет для оформлення замовлення, в якому актуальні ціни, залишки на складах та акції. Працюючи в особистому кабінеті постачальника, ви можете швидко оформити покупки або ознайомитися з додатковою інформацією.

Співпраця з десятками світових виробників Європи, Азії, України та США дозволила стати великим постачальником автозапчастин, мастильних матеріалів та технічних рідин, забезпечуючи український ринок комплектуючими, аксесуарами та автомобільною хімією для всіх видів транспорту. Ми є прямими постачальниками автозапчастин, що дозволяє оптимізувати логістику та скоротити терміни постачання товарів.

Доступні ціни

На сайті ви знайдете все, що необхідно автомобілісту для комфортного використання машини та забезпечення безпеки на дорозі. Ми впевнені в запропонованій продукції, тому що вона сертифікована та перевірена експертами, а також нашими постійними клієнтами.

У нашому продуктовому портфелі є не тільки товари відомих брендів, а й продукція власного виробництва. Ми суворо контролюємо якість та рівень товарів, завдяки чому наші клієнти завжди залишаються задоволеними покупкою. Ми є надійним постачальником автотоварів, і ви можете переконатися в цьому особисто!
Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду