Вихлопні системи

Ми пропонуємо глушники та інші запчастини до вихлопної системи популярних брендів ЮТАС, Polmo, Bosal, TMK.
Компанія одна з лідерів по виробництву деталей для випускної системи автомобілів випущених на території СНД.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором глушників, приймальних труб та інших перевірених часом та роботою запчастин від тернопільського виробника.

Історія бренду

Відділ технічного контролю на виробництві ретельно перевіряє якість всіх виробів. Вся готова продукція ТМК на всіх етапах виробництва піддається контролю на герметичність зварювальних і фальцовочних швів, а також на якість використовуваних матеріалів.
Штампозварювальні глушники виготовляються на території виробництва з 1985 року за оригінальними кресленнями і технологіями, спеціально привезеними з м. Тольятті з заводу виробника автомобілів ВАЗ. Саме тому на сьогоднішній день Тернопільська Металообробна Компанія досі виготовляє глушник основний «Москвич-412» з оригінальним великим бачком, трубу приймальну ВАЗ 2101 з довгою лодкою, всі інші штампозварювальні вироби теж виготовляються за оригінальною заводською технологією.
Великі виробничі потужності та якісне заводське обладнання дозволяють компанії виготовляти якісні вироби за доступними цінами. Тобто низька ціна виробів ТМК досягається винятково завдяки високій рентабельності, а не за рахунок економії на конструкції внутрішнього вузла глушника і не за рахунок економії на товщині та якості металу.
З лютого 2012 р. на підприємстві введено в експлуатацію спеціалізовану лінію для випуску закатних глушників. Завдяки якісній оснастці на трубозгинальних верстатах, на трубах відсутні гофроподібні складки в місцях згинання металу. Якісна зафальцовка на корпусі закатного глушника забезпечує бездоганну герметичність виробу і відмінний естетичний вигляд.

Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором AL-KO. Компанія спеціалізується на виробництві газо-оливних та гідравлічних амортизаторів.
Запчастини
Країна: Україна
Cайт: tmk.in.ua
Напрями:
- глушники;
- труби приймальні;
- вставки;
- товари народного споживання;
- виготовлення штампів та металевих прес-форм.

TMK

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду