Власні ТМ

Український бренд, під яким виготовляються технічні рідини і мастильні матеріали. Виробництво розташоване в місті Полтава. Маємо власний комплекс з виробництва, фасування та зберігання мастильних матеріалів об'ємом 1 500 000 л, а продуктивність виробництва та фасування сягає 100 000 л на добу. Продукти виготовляються з якісних базових олив і ретельно відібраних облагороджуючих присадок, тому відповідають вимогам відомих автомобільних виробників і технологічним нормам. Vira виготовляється під пильним контролем фахівців групи компаній GPL, яка вже більше 25 років займається дистриб'юцією мастильних матеріалів і технічних рідин по всій території України. Любимо свою справу, тому піклуємось про добротність продукції. Гарантуємо, що вміст каністри відповідає змісту етикетки. Стратегія бренду — «чесний продукт». Купити продукти Vira означає бути впевненим, що отримаєш саме те, за що сплачуєш — якісний продукт за доступною ціною.
Контактна інформація:
Оливи, технічні рідини

Лідер серед аерозольних фарб у будівельному і автомобільному сегментах ринку в України. Бренд має 5 продуктових лінійок: універсальні емалі, автомобільні емалі, лаки та ґрунти, емалі спеціального призначення (флуоресцентні, високотемпературні, для кераміки, побутової техніки та інші). Пропонуємо рішення, котре зробить процес нанесення емалі легким, безпечним та ефективним. Підтверджуємо якість нашою репутацією. Продукти бренду MITKA ви можете знайти у будівельних, автомобільних та універсальних магазинах, супермаркетах, ринках та інтернет-магазинах. Бренд отримав престижні нагороди в світі дизайну: Red Dot Design Award (Німеччина), золото Dieline Awards 2021 (Америка), єдиний в Україні жовтий олівець D&D (Британія).
Контактна інформація:
Аерозольна емаль

Новий преміальний українській бренд аерозольних універсальних емалей, ґрунтів та лаків, а також супутніх матеріалів: малярних скотчів, газових балонів та розчинників. Фарба в балоні для всіх типів поверхонь. Маємо в лінійці 25 продуктів, які закривають повний цикл процесу фарбування: 17 RAL-кольорів, 2 жаростійкі емалі, матовий та глянцевий лак, а також 4 ґрунти. Аерозольна емаль виготовлена за інноваційною технологією. Завдяки пігменту, що був розроблений хімічним концерном BASF, емаль стійка до вигорання та має насичені кольори. Новітня технологія виробництва емалей забезпечує якісне фарбування різних типів поверхонь: металевих, бетонних, гіпсокартонних, дерев'яних, скляних, паперових. Переваги використання аерозольних фарб NАNO5: висока покривність, атмосферостійкість, легке нанесення, отримане покриття — гладке, має стійкість до вигорання кольору. Бренд належить групі компаній GPL, яка більше 25 років займається дистрибуцією аерозольних фарб в Україні.
Контактна інформація:
Аерозольна емаль

ORGANIC PRINK — ребрендинг відомого українського бренду Оrganic Purity. Лінійка включає зимові та літні склоомивачі, розпалювачі та антисептики. Продукти виготовляються з екологічно чистих складових, якісних барвників та ароматизаторів. Виробничі потужності знаходяться в м. Полтава.
Контактна інформація:
Омивачі, розпалювачі, антисептики

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL