Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
Асортимент
Найважливіші складові довговічної служби автотранспорту – це своєчасна та якісна турбота про техніку. Автохімія та косметика, мастильні матеріали та автомасла впливають на технічну справність та зовнішній вигляд техніки.

Купівля автохімії оптом від виробника – це можливість придбати якісну сертифіковану продукцію швидко та без посередників.

Ми пропонуємо автохімію та автокосметику оптом за такими напрямками:

  • присадки, що перешкоджають забрудненню паливної системи та двигуна;
  • засоби для догляду за салоном: поліроль для захисту салону автомобіля від пилу, бруду, сонячного проміння. Цей засіб покращує зовнішній вигляд поверхонь, надаючи їм невеликий блиск;
  • засоби для догляду за кузовом: автошампуні та очищувачі, що видаляють бруд із зовнішніх та внутрішніх деталей автомобіля;
  • омивач скла – допоміжний засіб для склоочисників. Якісне очищення скла покращує огляд, а значить підвищує безпеку на дорозі;
  • ароматизатор – забезпечує приємний аромат всередині салону автомобіля. Купити таку автохімію для автомобіля оптом можна у компанії ГПЛ.

ТОВ ГПЛ, що постачає автохімію оптом в Україні, співпрацює з багатьма світовими виробниками автомобільної хімії. Є серед них й популярний український виробник, який можна порівняти з іноземними аналогами – Vira.

Група компаній GPL пропонує широкий асортимент комплектуючих, автохімію для автомийок оптом, автозапчастини оптом для будь-яких типів автомобільного та спеціального транспорту.
Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду