Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, Organic Purity, AutoTrade, Organic Prink, Mr. Build, HEPU.
Асортимент
Найважливіші складові довговічної служби автотранспорту – це своєчасна та якісна турбота про техніку. Автохімія та косметика, мастильні матеріали та автомасла впливають на технічну справність та зовнішній вигляд техніки.

Купівля автохімії оптом від виробника – це можливість придбати якісну сертифіковану продукцію швидко та без посередників.

Ми пропонуємо автохімію та автокосметику оптом за такими напрямками:

  • присадки, що перешкоджають забрудненню паливної системи та двигуна;
  • засоби для догляду за салоном: поліроль для захисту салону автомобіля від пилу, бруду, сонячного проміння. Цей засіб покращує зовнішній вигляд поверхонь, надаючи їм невеликий блиск;
  • засоби для догляду за кузовом: автошампуні та очищувачі, що видаляють бруд із зовнішніх та внутрішніх деталей автомобіля;
  • омивач скла – допоміжний засіб для склоочисників. Якісне очищення скла покращує огляд, а значить підвищує безпеку на дорозі;
  • ароматизатор – забезпечує приємний аромат всередині салону автомобіля. Купити таку автохімію для автомобіля оптом можна у компанії ГПЛ.

ТОВ ГПЛ, що постачає автохімію оптом в Україні, співпрацює з багатьма світовими виробниками автомобільної хімії. Є серед них й популярний український виробник, який можна порівняти з іноземними аналогами – Vira.

Група компаній GPL пропонує широкий асортимент комплектуючих, автохімію для автомийок оптом, автозапчастини оптом для будь-яких типів автомобільного та спеціального транспорту.
Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL