Автохімія
Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, Organic Purity, AutoTrade, Organic Prink, Mr. Build, HEPU.
Американська компанія Hi-Gear – світовий лідер ринку автохімії та косметики, у тому числі й автомобільних мастил – розпочала роботу у 1995 році. Основою виробничої бази бренду стало високотехнологічне обладнання заводів північно-східної частини Америки. Щодня з конвеєрів підприємства сходить 1 млн одиниць продукції. Дистриб'юторська мережа компанії забезпечила наявність продуктів бренду на всіх континентах. В Україні постачальником Hi-Gear є група компаній GPL.

Висока якість готової продукції – результат впровадження спеціальної програми контролю у лабораторіях та науково-технічних центрах компанії, на виробничих лініях. Велику увагу компанії приділено питанням екології та безпеки технічних процесів. Ефективні та надійні продукти Hi-Gear здатні усунути більшість проблем, що виникають у процесі експлуатації транспорту.

Компанія GPL є офіційним дистриб'ютором Hi-Gear – найбільшого виробника хімії для автомобілів.

У каталогах дистриб'ютора Hi-Gear представлені сотні товарів, що охоплюють практично всі види автокосметики й рідини для підтримки працездатності авто.

Компанія ГПЛ є офіційним дилером автохімії К2, Lotos, Agrinol, Vira та інших брендів якісних автомобільних продуктів. Ми пропонуємо широкий вибір засобів обслуговування автотранспорту безпосередньо від виробника.
Автохімія
Країна: Америка
Напрями:
- очисники;
- поліролі;
- присадки;
- фарби;
- мастила;
- герметики;
- клеї.
Cайт: aga.ua

Hi-Gear

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL