Фільтри

У каталозі компанії представлена ​​продукція торгових марок WIX, Fram, AutoMega, Alpha Filter, Промбізнес, Baldwin Filters.
Асортимент
Система фільтрації автомобіля надійно захищає від попадання пилу, сміття та інших частинок у двигун та салон автотранспорту. Якість її роботи безпосередньо залежить від своєчасної заміни фільтруючих елементів.

Компанія GPL є офіційним оптовим постачальником автозапчастин на території України. Асортимент дистриб’ютора включає широкий перелік різних типів фільтрів для всіх категорій автотранспорту.

Ми тісно співпрацюємо з провідними світовими виробниками комплектуючих для систем очищення та фільтрації.

Товари проходять жорстку перевірку на всіх етапах виробництва та відповідають вимогам автомобільної індустрії. Купуючи фільтри оптом у офіційного дистриб’ютора, ви можете бути впевнені в оригінальності продукції.

У каталозі товарів нашої компанії ви знайдете такі типи фільтрів:

  1. Паливні — високоефективні елементи, що фільтрують, відмінно очищають паливо від сторонніх частинок, підтримуючи надійну роботу двигуна. Розрізняють фільтри для бензинових та дизельних двигунів.
  2. Оливні — очищають моторну оливу, забезпечують справну роботу всіх механізмів, захищають двигун.
  3. Повітряні — затримують більшість частинок пилу, сажі.
  4. Салонні — очищають забруднене повітря перед його подачею до салону авто.
  5. Гідравлічні — захищають АКПП, гідропідсилювачі, гідроприводи, елементи гальмівної системи.

Звернення до надійного дистриб’ютора автомастил, хімії та автозапчастин — гарантія якісного сервісу та отримання виключно сертифікованої продукції. У нашій компанії ви можете купити фільтри для автотранспорту будь-якої категорії.
Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL