Фільтри
У каталозі компанії представлена ​​продукція торгових марок WIX, Fram, AutoMega, Alpha Filter, Промбізнес, Baldwin Filters.
Одним із завдань компанії GPL, як дилера Automega, є постачання якісних автозапчастин німецького концерту на український ринок. Ми пропонуємо широкий асортимент комплектуючих для всіх марок автотранспорту європейського рівня за максимально прийнятними цінами.

Історія бренду

Компанія Automega, що випускає продукцію під власною однойменною маркою, є частиною німецького концерну Dello зі 130-річною історією. Діяльність організації почалася ще в 1898 році з сервісного обслуговування автомобілів. Сьогодні це сучасна компанія, що співпрацює зі світовими лідерами автомобілебудування. Основні напрями діяльності компанії — продаж авто, сервісне обслуговування транспорту, продаж автозапчастин та аксесуарів власного виробництва та інших виробників. Automega постачає запчастини для Opel, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, співпрацює з сервісами Corvette, Cadillac, Hummer, обслуговує Lexus, Ford, Toyota, Citroen, Honda.

Продукція дистриб’ютора Automega відповідає міжнародним нормам якості та стандартам виробництва, підтвердженням чого є сертифікати ISO 9001, IATF та ISO 9002 SGS. Ретельний контроль якості продуктів поширюється як на комплектуючі власного виробництва, так і запчастини сторонніх виробників. Продукти для європейського ринку мають сертифікацію ISO/TS 16949, TUF та ECE-90R. Це якісні запчастини за доступною ціною.

Товарний асортимент

Продукція німецького постачальника автозапчастин Automega упевнено закріпилася не лише на світовому, а й на українському ринку автомобільних комплектуючих.

Асортимент компанії включає товари таких груп, як:

  • електроустаткування;
  • фільтри;
  • елементи кермового управління;
  • компоненти гальмівної системи, підвіски;
  • деталі для вихлопної системи;
  • витратні матеріали;
  • аксесуари.

Українська компанія є надійним постачальником автозапчастин Brisk, AL-KO, Fram, Bosal та інших перевірених торгових марок. Ми гарантуємо оригінальність та високу якість усіх комплектуючих для автотранспорту.
Запчастини
Країна: Німеччина
Напрями:
- деталі підвіски та рульового управління;
- деталі гальмівних систем;
- гідравліка;
- гумотехнічні вироби;
- деталі кузова;
- фільтри;
- амортизатори;
- деталі двигуна;
- деталі системи охолодження;
- деталі вихлопної системи;
- електроустаткування.

Automega

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду