Послуги

Автосервіс ROOLER надає послуги з ремонту будь-якої складності імпортних та вітчизняних автомобілів, а також причепів та напівпричепів. Автосервіс спеціалізується на обслуговуванні як легкових, так і вантажних автомобілів, займається малярно-відновлювальним ремонтом, проводить мийку та хімчистку салонів авто, пропонує токарні послуги та багато іншого. Автосервіс має 7 напрямків: легковий підрозділ, вантажний підрозділ, малярно-відновлювальний підрозділ, токарний підрозділ, мийка легкових і вантажних автомобілів, ремонт машин преміум класу.
Контактна інформація:
Автосервіс

Експертиза і прагнення до інновацій дозволяє створювати об'єкти, які є актуальними десятиліттями. HO бюро більше 20 років займається розробкою архітектури та дизайну інтер'єрів житлових, громадських, комерційних приміщень та проектуванням приватних будинків і котеджів в усіх проявах сучасного дизайну. Надає повний комплекс послуг від розробки концепції проєкту до його повної комплектації меблями та необхідним обладнанням. Бюро працює зі світовими лідерами та підтримує українських виробників.
Контактна інформація:
Дизайн бюро

ТОВ «Юридична консалтингова компанія — УКРАЇНА» є провідною юридичною компанією в сфері господарського консалтингу та аутсорсингу, яка пропонує своїм клієнтам ефективні та прогресивні рішення для розвитку їх бізнесу.
Компанія створена з метою надання якісних і висококваліфікованих юридичних послуг для великого та середнього бізнесу, а також приватних підприємців. Персонал компанії має можливість надавати адвокатські послуги (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серії ПТ № 1802 видано КДКА Полтавської області «25» липня 2017 року). Завдання компанії бути надійною опорою для клієнтів, забезпечувати правову підтримку високого рівня, захист інтересів і сприяти в досягненні поставлених клієнтом цілей.
Контактна інформація:
ТОВ "ЮКК УКРАЇНА"

Починаючи з 2014 року ТОВ «ГПЛ» здійснює господарську діяльність у сфері поводження з небезпечними відходами відпрацьованих мастил/олив, шляхом їх збору, перевезення, зберігання та утилізації (ліцензія серії АЕ № 288594 від 03.03.2014 р.). Ділянка поводження з небезпечними відходами відпрацьованих мастил/олив оснащена сучасною інноваційною матеріально-технічною базою вітчизняного і зарубіжного виробництва, яка мінімізує вплив на навколишнє середовище. Кінцевий продукт регенерації — широка фракція оливи, яка використовується в якості сировини для виготовлення базових олив, мінеральних олив, мастил, мастильно-охолоджуючих рідин, компонента котельного палива або мазуту.
Контактна інформація:
Утилізація

Група компаній GPL пропонує спеціальну партнерську програму фінансування спільно з АТ Полтава-Банк за програмою спрощений кредит для підприємців (відкриття філій, розширення складської площі, модернізація виробництва і т.д.)
Контактна інформація:
Кредитування

ТОВ «ГПЛ» надає повний спектр митно-брокерських послуг в рамках митного права та представляє інтереси клієнтів у відповідних органах. Сфера діяльності ТОВ «ГПЛ» виходить за межі митниці. Крім безпосереднього проведення митного оформлення вантажів, ми сприяємо в підготовці та отриманні всіх дозвільних документів, допомагаємо правильно оформити товаросупровідну і комерційну документацію, консультуємо і роз'яснюємо всі тонкощі зовнішньоекономічної діяльності.
Експертиза дозволяє нам захистити своїх клієнтів від різноманітних складнощів, які можуть виникнути на митниці: юридичний супровід зовнішньоекономічної операції, захист інтересів клієнта в державних органах влади, судах.
Контактна інформація:
Митно-брокерські послуги