Мастильні матеріали

У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Асортимент
Експлуатація транспортного засобу неминуче пов'язана зі зношенням його елементів та механізмів. Запобігти їх передчасному виходу з ладу, продовжити термін служби та покращити якість роботи допомагають різні оливи та мастила, оптом купити які ви можете у нашій компанії. Звернення до перевіреного постачальника автохімії – гарантія придбання якісного сертифікованого продукту.

Група компаній GPL – постачальник олив в Україні. Ми займаємося продажею оливи оптом по всій території країни безпосередньо від заводів-виробників. Гарна репутація та популярність серед клієнтів – це результат безперервної та сумлінної роботи, а також індивідуального підходу до кожного партнера.

Асортимент дилера мастил та мастил в Україні включає матеріали для вантажних та легкових авто, сільгосп та спецтехніки. Крім автомастила оптом ви можете придбати охолоджувальні та технічні рідини.

Ми пропонуємо:

  • автомобільні оливи оптом (трансмісійні, моторні);
  • індустріальні оливи;
  • різні спеціалізовані оливи;
  • оливи для гідравліки;
  • рідини для охолодження (антифризи, тосоли);
  • мастила, які виготовляються на масляній основі з додаванням загусника, присадок, стабілізаторів.

Щоб купити оливу в офіційного дилера, достатньо стати клієнтом нашої компанії. Ми пропонуємо широкий перелік автомобільних масел, мастильних матеріалів, запчастин для авто оптом найбільших світових виробників високої якості та за найбільш вигідними цінами. Доставлення продукції власним транспортом дозволяє скоротити час постачання.
Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL