Мастильні матеріали

У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Наш асортимент включає: Mol, Vira, TotalEnergies, Agrinol, Lotos, Mobil, Elf, Yuko, K2.
Компанія Vira – український виробник автомобільних олив, що випускає свою продукцію під ретельним контролем групи компаній GPL. Виробничі потужності бренду розташовані у Полтаві. Компанія випускає понад 70 мастильних та охолоджуючих продуктів для двигунів, а також усіх частин силового агрегату вантажних та легкових авто, квадроциклів, садової спеціальної техніки та мототехніки, сільськогосподарських машин, снігоходів.

Компанія GPL є офіційним дистриб'ютором автохімії та мастильних матеріалів вітчизняного виробництва. Олива Vira – продукт, що відповідає вимогам автомобільної промисловості національного та світового рівня. Вибір правильної оливи визначає як тривалість, так і якість роботи автотранспорту.

Вітчизняний виробник виготовляє продукцію двох основних категорій – мастильні матеріали та охолоджувальні рідини для авто. Висока якість масел та антифризів досягається завдяки сучасній виробничій базі, впровадженню ексклюзивних технологій, використанню імпортних базових масел, ретельно підібраних присадок та інших інгредієнтів. Лінійка автомасел включає мінеральні, синтетичні та напівсинтетичні мастила для всіх типів моторів – як бензинових, так і дизельних. Широка лінійка продуктів дозволяє задовольнити потреби авто. До ребрендингу торгової марки існувало 2 лінійки: Vira Oil та Vira Cool, на цей час антифризи Vira та оливи компанії мають однакову назву, але різне маркування – сніжинка у першому випадку та масляна крапля – у другому.

Наша компанія є постачальником офіційних мастил Mobil, Elf, Total та інших мастильних матеріалів найбільших виробників. Ми є прямими постачальниками, тому пропонуємо нашим клієнтам найкращі умови співпраці.
Мастильні матеріали
Країна виробник: Україна
Cайт: vira.ua
Напрямки:
- моторні оливи;
- трансмісійні оливи;
- гідравлічні оливи;
- охолоджуючі рідини;
- омивачі;
- гальмівні рідини;
- мастила.

Vira

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду