Історія

Початок історії
1996
рік
Діяльність компанії почалася 7 листопада 1996 року з введення в експлуатацію цеху з фасування олив і змащувальних матеріалів у місті Полтава. У компанії працювало 8 осіб. Першими клієнтами були власники автомагазинів, продавці на ринках, кінцеві споживачі.
Інвестиція в ЧЗА
1999
рік
Компанія виступила інвестором у будівництві Черкаського заводу автохімії — одного з найбільших підприємств України, що спеціалізується на виробництві і торгівлі рідинами технічного призначення для автомобільної промисловості. Продукцію компанії експортують в більше ніж 50 країн світу. З 2018 року компанія припинила співпрацю з ЧЗА.
Відкриття філії
2001
рік
Відкриття філії в Харкові, яка обслуговує територію Харківської, Луганської, Донецької та Сумської областей.
Логістичний центр
2002
рік
Будівництво і введення в експлуатацію логістичного центру в Полтаві.
Спільна діяльність
2003
рік
Створення спільного підприємства з компанією Valmi — великим дистриб'ютором автокомпонентів. Початок роботи в нових регіонах — торгівля автозапчастинами в Центрально-Східній Україні.
Виробництво
2005
рік
Відкриття комплексу з виробництва, фасування, зберігання мастильних матеріалів з сукупним оборотом матеріалів 30 тис.тонн/рік.
Автоцентр
2006
рік
7 квітня 2006 року відбулося відкриття найбільшого в Україні автоцентру під назвою «Автохімкомплект», який спеціалізувався на купівлі/продажу машин, запчастин, автохімії, а також наданні послуг автосервісу. У 2020 році був проведений ребрендинг, роздрібний напрямок групи компаній GPL (автомагазини та автосервіси) отримали назву ROOLER.
Автоцентр
2007
рік
7 квітня 2007 року відбулося відкриття другого автоцентру «Автохімкомплект» в Кременчуці, особливістю якого є надання професійних послуг у сфері малярних робіт.
Логістичний центр
2011
рік
Будівництво і введення в експлуатацію нового офісно-логістичного центру в Полтаві з складською площею 4200 кв.м.
Автосервіс
2013
рік
Відкриття унікального автосервісу GPL, що спеціалізується на обслуговуванні як легкових, так і вантажних автомобілів. Обслуговує одночасно 25 автомобілів, має власний малярно-відновлювальний підрозділ та токарний цех. У 2020 році був проведений ребрендинг, роздрібний напрямок групи компаній GPL (автомагазини та автосервіси) отримали назву ROOLER.
Логістичний центр
2014
рік
Відкриття офісно-логістичного центру в Борисполі, який обслуговує територію Київської області та міста Київ, а також Житомирську, Чернігівську, Черкаську, Вінницьку області.
Відкриття філії
2018
рік
Відкриття філії у с. Острів, Тернопільської області, яка обслуговує Тернопільську, Хмельницьку, Рівненську, Волинську, Львівську, Івано-Франківську, Закарпатську та Чернівецьку області.
Ребрендинг GPL
2019
рік
У 2019 році був проведений ребрендинг компанії ГПЛ. Було сформовано місію компанії, плани на найближчі 5 років та запроваджений соціальний пакет для співробітників. З’явилася нова айдентика та стратегія комунікації з клієнтами.
Ребрендинг Vira
2019
рік
У 2019 році був проведений ребрендинг власної торгової марки VIRA.
Бренд нараховує більше 150 SKU та включає технічні рідини та мастильні матеріали.
Власна ТМ
2020
рік
Запуск власної торгової марки аерозольних фарб МІТКА, яка включає автомобільні та універсальні лінійки, лаки та ґрунти.
Mobil1 Центр
2020
рік
Відкриття авторизованого Mobil 1 центру на базі автосервісу ROOLER.
Автомагазин
2021
рік
Відкриття оновленого роздрібного магазину ROOLER в місті Кременчук.
Автоцентр
2000
рік
20 січня 2000р року відбулося відкриття автоцентру під назвою «Автохімкомплект», який спеціалізувався на купівлі/продажу машин, запчастин, автохімії, а також наданні послуг автосервісу. У 2020 році був проведений ребрендинг, роздрібний напрямок групи компаній GPL (автомагазини та автосервіси) отримали назву ROOLER.