Автозапчастини

Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Caffaro, Bosal, Wix, Brisk, Baldwin, Fram, Tomex, Промбізнес, ERT, Spidan, AL-KO, Сатурн, тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Асортимент
Надійна та справна робота автомобіля — результат злагодженої роботи всіх його деталей та механізмів. Своєчасна заміна автозапчастин забезпечує тривалу експлуатацію транспорту, збереже його від непередбачених поломок. Бажаєте купити автозапчастини оптом без посередників? Найкращим рішенням стане співпраця з компанією GPL. У нас ви також зможете придбати автошини оптом та хімію для автомобілів. Купівля автозапчастин оптом — це можливість централізовано та економічно вигідно придбати необхідні деталі.

Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором десятків торгових марок світових виробників автозапчастин.

Асортимент запчастин для автомобілів оптом включає комплектуючі для легкового та вантажного транспорту, автобусів, спеціальної техніки, мотоциклів та квадроциклів, садової та агротехніки, морського транспорту.

Елементи ГРМ, газові упори, амортизатори, важелі, гальмівні шланги, кульові опори, гідроциліндри, водяні насоси, колодки гальмівні різних класів, а також автоаксесуари оптом можна купити в Україні в компанії ГПЛ.

Постачання автозапчастин оптом відбувається безпосередньо від виробників. У нашій компанії ви можете купити оригінальні автозапчастини оптом у найкоротші терміни та за найкращими цінами. Крім того, для кожного клієнта розробляються індивідуальні умови співпраці, система лояльності.

Окрім автозапчастин ми пропонуємо широкий асортимент автохімії оптом для всіх типів легкового та вантажного транспорту.
Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду