Гальмівні колодки
Ми є офіційними дистриб’юторами колодок європейських марок Tomex, Woking та українських брендів Dafmi та Сатурн.
Компанія GPL — дистриб’ютор DAfmi на українському ринку — пропонує якісні комплектуючі для гальмівних систем усіх видів автотранспорту. Продукція вітчизняного виробника є визнаним лідером на ринку гальмівних колодок України.

Країна реєстрації торгової марки DAfmi — Україна. Розвиток українсько-австралійського підприємства розпочався в 1991 році у Дніпрі на базі Південного Машинобудівного заводу.

Сьогодні підприємство активно розвивається й постійно зростає. Асортимент продукції охоплює три товарні групи під марками Dafmi, DTC і Intelli. Профільним напрямом є ​​випуск комплектуючих гальмівної системи. Продукція постачальника DAfmi представлена ​​гальмівними колодками та дисками для автотранспорту іноземних та вітчизняних марок. Великі виробничі площі та сучасне обладнання компанії дають змогу щорічно випускати майже 5 млн. якісних гальмівних колодок і 500 тис. гальмівних шлангів.

Розвиток підприємства безпосередньо з модернізацією його устаткування. Значна увага приділяється конструкторським та технологічним новинкам, пошуку прогресивних та безпечних матеріалів, навчанню персоналу.

Наша компанія є дилером автозапчастин для гальмівної системи та інших комплектуючих. Ми пропонуємо оригінальні деталі WIX, Optibelt, Tomex, Fram та інших європейських та американських брендів у найкоротші терміни та за вигідними цінами.
Запчастини
Країна: Україна
Cайт: dafmi.com.ua
Напрями:
- гальмівні колодки;
- гальмівні диски;
- мастила.

Dafmi

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду