Гальмівні колодки
Ми є офіційними дистриб’юторами колодок європейських марок Tomex, Woking та українських брендів Dafmi та Сатурн.
Компанія GPL — дистриб’ютор DAfmi на українському ринку — пропонує якісні комплектуючі для гальмівних систем усіх видів автотранспорту. Продукція вітчизняного виробника є визнаним лідером на ринку гальмівних колодок України.

Країна реєстрації торгової марки DAfmi — Україна. Розвиток українсько-австралійського підприємства розпочався в 1991 році у Дніпрі на базі Південного Машинобудівного заводу.

Сьогодні підприємство активно розвивається й постійно зростає. Асортимент продукції охоплює три товарні групи під марками Dafmi, DTC і Intelli. Профільним напрямом є ​​випуск комплектуючих гальмівної системи. Продукція постачальника DAfmi представлена ​​гальмівними колодками та дисками для автотранспорту іноземних та вітчизняних марок. Великі виробничі площі та сучасне обладнання компанії дають змогу щорічно випускати майже 5 млн. якісних гальмівних колодок і 500 тис. гальмівних шлангів.

Розвиток підприємства безпосередньо з модернізацією його устаткування. Значна увага приділяється конструкторським та технологічним новинкам, пошуку прогресивних та безпечних матеріалів, навчанню персоналу.

Наша компанія є дилером автозапчастин для гальмівної системи та інших комплектуючих. Ми пропонуємо оригінальні деталі WIX, Optibelt, Tomex, Fram та інших європейських та американських брендів у найкоротші терміни та за вигідними цінами.
Запчастини
Країна: Україна
Напрями:
- гальмівні колодки;
- гальмівні диски;
- мастила.
Cайт: dafmi.com.ua

Dafmi

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL