Фільтри
У каталозі компанії представлена ​​продукція торгових марок WIX, Fram, AutoMega, Alpha Filter, Промбізнес, Baldwin Filters.
Група компаній GPL є офіційним дилером фільтрів України. Виробник WIX вже не одне десятиліття займає провідні позиції на світовому ринку. При цьому він не тільки виробник, але й дистриб’ютор автозапчастин. Це свідчить про високу якість і надійність деталей, що випускаються.

Історія бренду

Компанія WIX була заснована в США в 1939 Джеком Віксом і Полом Кроушоу. Сьогодні це найбільше підприємство, виробник високоякісних фільтрів для автотранспорту та спеціального обладнання. Матеріально-технічна база компанії включає 13 заводів, розташованих на території США, Венесуели, Польщі, Мексики, Китаю та України. Дистриб’юторська мережа компанії забезпечила присутність її товарів у 80 країнах світу.

Наявність власних лабораторій, сучасного обладнання, жорсткий контроль виробництва на кожному етапі та висока кваліфікація всіх фахівців дають змогу випускати продукцію, якість якої відома у всьому світі. Всі запчастини постачальника WIX відповідають вимогам ISO/TS16949/14001.

Компанія випускає фільтри та фільтруючі елементи для всіх видів транспорту — від легкових автомобілів до індустріальної техніки. WIX Filters — офіційні постачальники автомобільних комплектуючих для таких концернів, як Volkswagen Group, Toyota, Suzuki, Opel, Nissan.

Наша компанія є прямим постачальником фільтрів та автозапчастин Tomex, Dafmi, Alpha Filter та інших торгових марок зі світовим ім’ям. Робота безпосередньо з виробниками автомобільних продуктів надає можливість пропонувати клієнтам найвигідніші умови співпраці.
Запчастини
Країна: Німеччина
Напрями:
- фільтри.

WIX

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL