Фільтри
У каталозі компанії представлена ​​продукція торгових марок WIX, Fram, AutoMega, Alpha Filter, Промбізнес, Baldwin Filters.
Група компаній GPL є офіційним дилером фільтрів України. Виробник WIX вже не одне десятиліття займає провідні позиції на світовому ринку. При цьому він не тільки виробник, але й дистриб’ютор автозапчастин. Це свідчить про високу якість і надійність деталей, що випускаються.

Історія бренду

Компанія WIX була заснована в США в 1939 Джеком Віксом і Полом Кроушоу. Сьогодні це найбільше підприємство, виробник високоякісних фільтрів для автотранспорту та спеціального обладнання. Матеріально-технічна база компанії включає 13 заводів, розташованих на території США, Венесуели, Польщі, Мексики, Китаю та України. Дистриб’юторська мережа компанії забезпечила присутність її товарів у 80 країнах світу.

Наявність власних лабораторій, сучасного обладнання, жорсткий контроль виробництва на кожному етапі та висока кваліфікація всіх фахівців дають змогу випускати продукцію, якість якої відома у всьому світі. Всі запчастини постачальника WIX відповідають вимогам ISO/TS16949/14001.

Компанія випускає фільтри та фільтруючі елементи для всіх видів транспорту — від легкових автомобілів до індустріальної техніки. WIX Filters — офіційні постачальники автомобільних комплектуючих для таких концернів, як Volkswagen Group, Toyota, Suzuki, Opel, Nissan.

Наша компанія є прямим постачальником фільтрів та автозапчастин Tomex, Dafmi, Alpha Filter та інших торгових марок зі світовим ім’ям. Робота безпосередньо з виробниками автомобільних продуктів надає можливість пропонувати клієнтам найвигідніші умови співпраці.
Запчастини
Країна: Німеччина
Напрями:
- фільтри.

WIX

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду
Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL