Гальмівні колодки

Ми є офіційними дистриб’юторами колодок європейських марок Tomex, Woking та українських брендів Dafmi та Сатурн.
Асортимент
Одним із найважливіших механізмів будь-якого типу автотранспорту є гальмівна система. Зношування витратних матеріалів здатне повністю вивести з ладу автомобіль.

Компанія GPL є постачальником гальмівних колодок, автозапчастин та інших комплектуючих для машин різних категорій. У нас ви можете купити автомобільні колодки оптом, а також автохімію за найвигіднішими цінами. Робота безпосередньо із заводами-виробниками дає змогу постачати широкий асортимент витратних матеріалів для гальмівної та інших систем авто кращих виробників. Ми гарантуємо оригінальність усієї продукції та найкоротші терміни поставок.

У каталогах компанії ГПЛ ви знайдете витратні матеріали для різних конструкцій гальмівної системи. Широкий асортимент дозволяє охопити всю різноманітність моделей автотранспорту. Ви можете підібрати комплектуючі для гальмівних систем для легкових та вантажних машин, мотоциклів та спецтехніки.

Пропонуємо:

  • колодки для дискової гальмівної системи;
  • гальмівні диски;
  • колодки для барабанної гальмівної системи.

Вже понад 25 років ТОВ ГПЛ є великим постачальником колодок та інших комплектуючих для ринку автомобільних товарів. Пропонуємо тільки оригінальні автозапчастини оптом для автосервісних майстерень, інтернет-магазинів та магазинів автотоварів, партнерів-виробників. Ми розуміємо потреби клієнтів та партнерів, стежимо за технологічними інноваціями в автомобільній галузі, постійно вдосконалюємо сервіс та логістику.
Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду