Гальмівні колодки
Ми є офіційними дистриб’юторами колодок європейських марок Tomex, Woking та українських брендів Dafmi та Сатурн.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором Сатурн — українського виробника автомобільних запчастин та деталей. Ми є постачальниками комплектуючих для автотранспорту, спецтехніки та агромашин.

Про компанію

Український виробник Сатурн — відомий бренд із двадцятирічною історією. Виробничі площі підприємства розташовані у с. Матвіївка Запорізької області.

Основним напрямом компанії є випуск запчастин для автомобілів. Розширення виробництва, модернізація обладнання, впровадження сучасних технологій дають змогу поповнювати номенклатурний ряд, включно з новими комплектуючими для автомобілів вітчизняних і європейських марок. Продукція постачальника Сатурн є на ринках країн СНД, поставляється на підприємства Китаю та Кореї.

Компанія активно співпрацює з промисловими підприємствами, випускає обладнання для металургійних та металообробних підприємств. Організація повного циклу інструментального виробництва дозволяє виготовляти будь-які комплектуючі з технічної документації замовника.

Вся продукція українського виробника проходить сувору перевірку та відповідає європейським стандартам сертифікації.

Продукція торгової марки

Каталоги дилерів Сатурн включають такі категорії товарів: автомобільні запчастини (гальмівні колодки, захист двигуна, сайлент-блоки, напрямні, важелі, кронштейни опори, шківи, ​​проставки).

Ми пропонуємо оригінальні автозапчастини Al-KO оптом безпосередньо від виробника. Продукція відомих брендів підтвердила свою надійність та відповідність високим стандартам якості. Ви можете бути впевнені в якості та безпеці пропонованих автотоварів.
Запчастини
Країна: Україна
Напрями:
- запчастини;
- гальмівні колодки;
- захист піддонів.

Сатурн

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду