Гальмівні колодки
Ми є офіційними дистриб’юторами колодок європейських марок Tomex, Woking та українських брендів Dafmi та Сатурн.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором Сатурн — українського виробника автомобільних запчастин та деталей. Ми є постачальниками комплектуючих для автотранспорту, спецтехніки та агромашин.

Про компанію

Український виробник Сатурн — відомий бренд із двадцятирічною історією. Виробничі площі підприємства розташовані у с. Матвіївка Запорізької області.

Основним напрямом компанії є випуск запчастин для автомобілів. Розширення виробництва, модернізація обладнання, впровадження сучасних технологій дають змогу поповнювати номенклатурний ряд, включно з новими комплектуючими для автомобілів вітчизняних і європейських марок. Продукція постачальника Сатурн є на ринках країн СНД, поставляється на підприємства Китаю та Кореї.

Компанія активно співпрацює з промисловими підприємствами, випускає обладнання для металургійних та металообробних підприємств. Організація повного циклу інструментального виробництва дозволяє виготовляти будь-які комплектуючі з технічної документації замовника.

Вся продукція українського виробника проходить сувору перевірку та відповідає європейським стандартам сертифікації.

Продукція торгової марки

Каталоги дилерів Сатурн включають такі категорії товарів: автомобільні запчастини (гальмівні колодки, захист двигуна, сайлент-блоки, напрямні, важелі, кронштейни опори, шківи, ​​проставки).

Ми пропонуємо оригінальні автозапчастини Al-KO оптом безпосередньо від виробника. Продукція відомих брендів підтвердила свою надійність та відповідність високим стандартам якості. Ви можете бути впевнені в якості та безпеці пропонованих автотоварів.
Запчастини
Країна: Україна
Напрями:
- запчастини;
- гальмівні колодки;
- захист піддонів.

Сатурн

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL