Гальмівні колодки
Ми є офіційними дистриб’юторами колодок європейських марок Tomex, Woking та українських брендів Dafmi та Сатурн.
Група компаній GPL є офіційним дилером гальмівних колодок, таких як Woking — виробника широкого спектру автомобільних комплектуючих для гальмівних систем різних типів авто.

Про компанію

Іспанська компанія, що вперше вийшла на ринок у 1975 році, є постачальником деталей на конвеєри багатьох автомобільних концернів.

Бренд Woking входить до групи TRW Automotive. Профільним напрямом роботи є виробництво барабанних та дискових гальмівних колодок. Продукція компанії добре відома за межами ринку своєї країни.

Технологія виготовлення колодок відповідає найновішим розробкам та сучасним вимогам автомобільної промисловості. Випуск запчастин відбувається через гаряче пресування з використанням сумішей без включення важких металів та азбесту. Численні випробування підтверджують високу надійність запчастин іспанського виробника. Особливістю колодок Woking є наявність спеціальних накладок, що забезпечують їх тривалішу експлуатацію, менший знос барабанів та дисків.

Вся продукція відповідає європейським вимогам якості та має сертифікацію ECE-R90. Ключові характеристики продукції Woking — довговічність, безпека та розумна вартість.

Наша компанія також є прямим постачальником автозапчастин Dafmi для ремонту та сервісного обслуговування гальмівних систем усіх типів автотранспорту. Ми пропонуємо широкий асортимент продуктів профільних компаній, що зарекомендували себе як виробників надійних та довговічних товарів.
Запчастини
Країна: Іспанія
Напрями
- гальмівні диски для легкових та вантажних автомобілів;
- гальмівні колодки для легкових та вантажних автомобілів.

Woking

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду