Гальмівні колодки
Ми є офіційними дистриб’юторами колодок європейських марок Tomex, Woking та українських брендів Dafmi та Сатурн.
Основа безпечного руху — надійна гальмівна система. Компанія GPL є офіційним постачальником якісних гальмівних колодок. Ми пропонуємо широкий вибір автозапчастин для всіх систем транспорту безпосередньо від виробника.

Історія бренду

Історія польської компанії Tomex розпочалася в 1978 році. Сьогодні це найбільший виробник та дистриб’ютор компонентів гальмівної системи на європейському ринку. Профільним напрямом діяльності є створення гальмівних колодок. Використання інноваційних методик виробництва дає змогу випускати колодки з високою ефективністю гальмування незалежно від інтенсивності прогріву гальма, тривалим терміном служби та низьким рівнем шуму. Продукція дистриб’ютора Tomex сумісна з ABS, ASC, EBD, TCS.

Щорічно з конвеєрів компанії виходить близько 4,5 млн одиниць продукції для легкового та вантажного транспорту.

Систематичний контроль виробництва включає перевірку всіх етапів роботи: закупівлю якісної сировини, суворе дотримання технології виробництва, упаковка готових виробів. У роботі використовуються лише екологічно безпечна сировина та матеріали.

Вся продукція проходить перевірку в умовах імітації різних дорожніх ситуацій у дослідницьких центрах Іспанії та Нідерландів. Дотримання всіх вимог підтверджує сертифікацію ISO 9001.

Продукція торгової марки

Каталог товарних позицій постачальника автозапчастин Tomex в Україні є:

  • дискові та барабанні гальмівні колодки;
  • очисники гальмівної системи;
  • датчик зносу гальмівних колодок.

Наша компанія також пропонує широку лінійку автозапчастин Brisk. Як дистриб’ютор автомобільних комплектуючих провідних світових брендів, ми гарантуємо найкращу якість та оригінальність усіх товарних позицій.
Запчастини
Країна: Польща
Напрями:
- гальмівні колодки для легкового та вантажного транспорту;
- автохімія;
- аксесуари.

Tomex

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL