Автозапчастини

Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Caffaro, Bosal, Wix, Brisk, Baldwin, Fram, Tomex, Промбізнес, ERT, Spidan, AL-KO, Сатурн, тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором Caffaro — відомого польського виробника якісних роликів та натягувачів. Постачання автозапчастин оптом безпосередньо з заводу-виробника дає змогу досягти найкращих цін для наших клієнтів.

Про компанію

Під торговою маркою Caffaro випускає на ринок свою продукцію підприємство Caffaro Group. Компанія зареєстрована та розташована в Польщі. Свою діяльність організація розпочала у 2008 році. Компанія спеціалізується на випуску роликів для ремінних передач широкої лінійки автотранспорту. Особливістю підприємства є виробництво та постачання роликів та натягувачів не в комплекті, а окремо.

Весь спектр автомобільних запчастин Caffaro є наслідком виключно власного виробництва. На сьогодні це підприємство повного циклу, що включає проектування, штампування, лиття, складання та пакування готових запчастин. Така організація дозволяє гарантувати високу якість автомобільних комплектуючих.

Вся лінійка товарів постачальника Caffaro сертифікована та відповідає європейським вимогам якості. У виробництві роликів використовують японські підшипники Nachi Japan, NSK, а також сертифіковані композити TARNAMID. Продукція компанії користується попитом серед таких гігантів автомобільної індустрії, як Mercedes, BMW, Ford, Audi, Citroën, Volkswagen.

Розвинена дистриб’юторська мережа забезпечила присутність польських автозапчастин на ринках 80 країн світу. Основний імпортер продукції — країни Західної Європи.
Продукція бренду

Асортимент постачальника Caffaro включає 1000 артикулів для двигунів усіх типів транспорту (легкових та вантажних автомобілів). Також у каталогах виробника представлені натягувачі.

Наша компанія також є офіційним дилером автозапчастин ERT, тому ми гарантуємо високу якість, надійність та довговічність продукції, що поставляється.
Запчастини
Країна: Польща
Cайт: caffaro.pl
Напрями:
– ролики;
– натягувачі.

Caffaro

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду