Автозапчастини

Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Caffaro, Bosal, Wix, Brisk, Baldwin, Fram, Tomex, Промбізнес, ERT, Spidan, AL-KO, Сатурн, тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Ми пропонуємо весь перелік автомобільних запчастин світових виробників для ключових систем автомобілів, у тому числі запчастини AL-KO.

Компанія Фенокс заснована в 1989 році. На сьогодні це виробник автозапчастин, що постачає свою продукцію більш ніж у 40 країн світу. Виробничі потужності Fenox налічують 12 заводів. Регулярне впровадження інноваційних технологій, система менеджменту стандарту ISO/TS 16949, наявність власного конструкторського бюро та випробувального центру дають змогу випускати високотехнологічні деталі для основних систем автомобіля.

Асортимент автотоварів в Україні становить понад 30 товарних груп, що включають близько 1 тисячі найменувань. У тому числі продукція універсальної групи: елементи ГРМ, важелі підвіски, механізми підйому кабіни, лампочки.

Компанія GPL — це постачальник автозапчастин для всіх типів автомобілів. Ми є дилерами Fenox, тому ви можете бути впевнені у високій якості пропонованих автозапчастин.
Запчастини
Напрями:
- гальмівна система;
- система охолодження;
- система кермового управління;
- система підвіски;
- система трансмісії;
- електрична система;
- автохімія;
- автоаксесуари.

Fenox

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду