Автозапчастини
Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Bosal, AL-KO, БРТ, Brisk, Wix, Сатурн, Промбізнес тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Найбільшим дистриб’ютором торгової марки Fenox є компанія GPL. Ми пропонуємо весь перелік автомобільних запчастин світових виробників для ключових систем автомобілів, у тому числі запчастини AL-KO.

Білоруська компанія Фенокс заснована в 1989 році. На сьогодні це виробник автозапчастин зі світовим ім’ям, що постачає свою продукцію більш ніж у 40 країн світу. Виробничі потужності Fenox налічують 12 заводів, розміщених на території Німеччини, Росії, Білорусі. Регулярне впровадження інноваційних технологій, система менеджменту стандарту ISO/TS 16949, наявність власного конструкторського бюро та випробувального центру дають змогу випускати високотехнологічні деталі для основних систем автомобіля.

Асортимент автокомпонентів Фенокс в Україні становить понад 30 товарних груп, що включають близько 1 тисячі найменувань. У тому числі продукція універсальної групи: елементи ГРМ, важелі підвіски, механізми підйому кабіни, лампочки.

Компанія GPL — це постачальник автозапчастин оригінального білоруського виробництва для всіх типів автомобілів. Ми є дилерами Fenox, тому ви можете бути впевнені у високій якості пропонованих автозапчастин.
Запчастини
Країна: Білорусь
Напрями:
- гальмівна система;
- система охолодження;
- система кермового управління;
- система підвіски;
- система трансмісії;
- електрична система;
- автохімія;
- автоаксесуари.
Cайт: fenox.com

Fenox

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL