Фільтри

У каталозі компанії представлена ​​продукція торгових марок Fram, Automega, Baldwin filters, Wix Filters, Промбізнес, Alfa Filter.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором Alpha Filter. Український виробник фільтруючих елементів випускає високоякісні продукти відповідно до вимог сучасного ринку. Ми пропонуємо різноманітні асортименти автомобільних фільтрів для всіх типів мототранспорту.

Історія розвитку бренду

Вихід української торгової марки на ринок відбувся 1997 року. Сьогодні це один із лідерів серед вітчизняних виробників фільтрів. Профільною спеціалізацією компанії є випуск фільтрів та відсіювальних елементів для легкового та вантажного автотранспорту, сільськогосподарської техніки та спеціальних машин. Повний асортимент постачальника Alpha Filter включає близько 1000 найменувань товарних позицій. Постійне розширення переліку товарів, що випускаються, якісне зростання виробництва демонструють активний розвиток підприємства.

Продукція компанії широко представлена ​​на європейському та близькосхідному ринках у країнах СНД. Комплектуючі Alpha Filter регулярно присутні на міжнародних виставках Німеччини, Франції, Еміратів, а також на експозиціях національних автосалонів.

Процес виробництва повністю автоматизований, у роботі використовуються лише якісні матеріали та комплектуючі провідних європейських виробників, що дає змогу створювати висококласні автозапчастини світового рівня. Висновки незалежних випробувальних лабораторій, у т.ч. органи сертифікації TUV NORD, Germany, підтверджують відповідність продукції нормативам якості.

Група компаній GPL також є постачальником автозапчастин Brisk. Широкий спектр представлених товарів та гнучка цінова політика зможуть задовольнити запити кожного клієнта.
Запчастини
Країна: Україна
Напрями:
- фільтри.

Alpha filter

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду