Автозапчастини

Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Caffaro, Bosal, Wix, Brisk, Baldwin, Fram, Tomex, Промбізнес, ERT, Spidan, AL-KO, Сатурн, тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Офіційним дилером Optibelt є ТОВ ГПЛ. Ми пропонуємо широкий асортимент приводних систем та їх елементів провідних виробників. У нас ви знайдете комплектуючі для всіх типів транспорту, включно з акумуляторами EXIDE, амортизаторами AL-KO, запчастинами Fenox, гумово-технічними запчастинами TEDGUM та іншими брендами.

Німецька компанія Optibelt була заснована в 1872 Емілем Арнцом. На сьогодні це відомий бренд, продукція якого поставляється на конвеєри світових гігантів машинобудування. Основною спеціалізацією компанії є випуск високонадійних приводних систем для вантажного, легкового та спецтранспорту, різних галузей промисловості.

Постійне вдосконалення технологій виробництва, правильна організація роботи, відповідність світовим нормам якості продукції — все це зробило Optibelt найбільшим учасником автомобільної індустрії. Використання інноваційних технологій забезпечує виняткову точність та довговічність ременів. Виробничі потужності компанії розташовані по всій Європі, а для постачання готової продукції організовано безліч міжнародних представництв.

Лінійка елементів приводних систем офіційного постачальника Optibelt включає близько 2000 позицій, серед яких ремені:

  • круглі та плоскі різної товщини та розміру;
  • автомобільні та тягові для сільськогосподарських машин (косарок, комбайнів, навантажувачів та ін.);
  • клинові та вузькоклинові;
  • поліклінові будь-якого розміру для всіх сфер застосування;
  • варіаторні та багатострумові;
  • спеціалізовані для промислових галузей.
  • Крім цього, GPL, дистриб’ютор Optibelt, пропонує різноманітні ремкомплекти, шківи, ​​натягувачі для легкових та вантажних авто.

Наша компанія є прямим постачальником автозапчастин, тому ми гарантуємо оригінальність та високу якість продукції, безпеку експлуатації, мінімальні терміни постачання та кращі ціни.
Запчастини
Країна: Німеччина
Cайт: optibelt.com
Напрями:
- клинові ремені;
- потічкові ремені;
- зубчасті ремені;
- комплекти ГРМ.

Optibelt

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду