Автозапчастини
Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Bosal, AL-KO, БРТ, Brisk, Wix, Сатурн, Промбізнес тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Офіційним дилером Optibelt є ТОВ ГПЛ. Ми пропонуємо широкий асортимент приводних систем та їх елементів провідних виробників. У нас ви знайдете комплектуючі для всіх типів транспорту, включно з акумуляторами EXIDE, амортизаторами AL-KO, запчастинами Fenox, гумово-технічними запчастинами TEDGUM та іншими брендами.

Німецька компанія Optibelt була заснована в 1872 Емілем Арнцом. На сьогодні це відомий бренд, продукція якого поставляється на конвеєри світових гігантів машинобудування. Основною спеціалізацією компанії є випуск високонадійних приводних систем для вантажного, легкового та спецтранспорту, різних галузей промисловості.

Постійне вдосконалення технологій виробництва, правильна організація роботи, відповідність світовим нормам якості продукції — все це зробило Optibelt найбільшим учасником автомобільної індустрії. Використання інноваційних технологій забезпечує виняткову точність та довговічність ременів. Виробничі потужності компанії розташовані по всій Європі, а для постачання готової продукції організовано безліч міжнародних представництв.

Лінійка елементів приводних систем офіційного постачальника Optibelt включає близько 2000 позицій, серед яких ремені:

  • круглі та плоскі різної товщини та розміру;
  • автомобільні та тягові для сільськогосподарських машин (косарок, комбайнів, навантажувачів та ін.);
  • клинові та вузькоклинові;
  • поліклінові будь-якого розміру для всіх сфер застосування;
  • варіаторні та багатострумові;
  • спеціалізовані для промислових галузей.
  • Крім цього, GPL, дистриб’ютор Optibelt, пропонує різноманітні ремкомплекти, шківи, ​​натягувачі для легкових та вантажних авто.

Наша компанія є прямим постачальником автозапчастин, тому ми гарантуємо оригінальність та високу якість продукції, безпеку експлуатації, мінімальні терміни постачання та кращі ціни.
Запчастини
Країна: Німеччина
Напрями:
- клинові ремені;
- потічкові ремені;
- зубчасті ремені;
- комплекти ГРМ.
Cайт: optibelt.com

Optibelt

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL