Акумулятори
У каталогах компанії представлені акумулятори таких виробників, як Exide, Sonnenschein.
Компанія GPL є дистриб’ютором компанії Exide, найбільшого постачальника акумуляторів. Це світовий виробник акумуляторних батарей для легкового та вантажного транспорту, будівельної, залізничної та агротехніки, систем безперебійного живлення, автоматизації та телекомунікацій. Ми є прямим постачальником акумуляторів надійних та перевірених брендів.

Формування нинішнього транснаціонального концерну Exide розпочалося ще в 1888 році в США. Засновником підприємства був В.В. Гіббс. На сьогодні концерн є провідним виробником автомобільних акумуляторів і входить до трійки лідерів з постачання на американський ринок стартерних акумуляторів. Виробництво продукції розосереджено по всьому світові— заводи компанії розташовані в Австралії, Європі, Америці, Індії. Діяльність концерну охоплює понад 90 країн земної кулі.

Понад 30 автовиробників використовують комплектуючі Exide на своїх лініях збирання. Серед них — BMW, Honda, Peugeot & Citroen, Suzuki, Volkswagen, Renault-Nissan. Асортимент дилера Exide містить батареї для всіх типів автомобілів.

Висока якість та впевнена конкурентоспроможність продукції стали результатом втілення інноваційних технологій виробництва, використання якісних екологічно безпечних матеріалів та високий професіоналізм працівників підприємств.

Широкий перелік товарів, представлений офіційним постачальником акумуляторів Exide, включає моделі Exide Premium — лінійка максимально екологічних та технологічно досконалих батарей.

До переваг батарей належить здатність витримувати інтенсивні навантаження, мінімальний саморозряд, відмінна швидкість прийому заряду. Лабіринтний пристрій кришки акумулятора запобігає витоку електроліту навіть у разі короткочасного перевертання пристрою.

Наша компанія пропонує акумулятори Sonnenschein, Exide, безпосередньо від виробника за вигідними умовами.
Акумулятори
Країна: США
Cайт: exide.com
Напрями:
- акумулятори.

Exide

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду