Акумулятори
У каталогах компанії представлені акумулятори таких виробників, як Exide, Sonnenschein.
Ексклюзивним дистриб’ютором акумуляторів Sonnenschein в Україні є група компаній GPL. Ми пропонуємо широкий асортимент зарядних пристроїв, батарей та інших автомобільних товарів за найвигіднішими умовами. GPL — прямий постачальник акумуляторів провідних світових брендів.

Початок діяльності сучасної успішної компанії Sonnenschein було покладено ще в 1910 році вченим Теодором Зонненшайном. З 1995 року німецьке підприємство стає частиною найбільшого концерну з виробництва свинцево-кислотних батарей EXIDE. Сьогодні спеціалізацією компанії є випуск гелевих автомобільних акумуляторів за технологією dryfit. Це фірмова технологія, розроблена в 1957 році власними інженерами заводу. Суть її полягає в рекомбінації кисню та водню всередині акумулятора за допомогою використання згущеного електроліту. Батареї, виготовлені за цією технологією, звуться Sonnenschein.

Модельний лінійка постачальника акумуляторів Sonnenschein включає в себе пристрої серії START line.

Ми пропонуємо оригінальні акумулятори Electric Power, Exide та інших виробників для постачання в найкоротші терміни. Компанія GPL є офіційним дилером Sonnenschein, тому ви можете бути впевнені у високому рівні сервісу та якості.
Акумулятори
Країна: Німеччина
Напрями:
- акумулятори.

Sonnenschein

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду