Акумулятори
У каталогах компанії представлені акумулятори таких виробників, як Dominant, Exide, Electric Power, Sonnenschein.
Ексклюзивним дистриб’ютором акумуляторів Sonnenschein в Україні є група компаній GPL. Ми пропонуємо широкий асортимент зарядних пристроїв, батарей та інших автомобільних товарів за найвигіднішими умовами. GPL — прямий постачальник акумуляторів провідних світових брендів.

Початок діяльності сучасної успішної компанії Sonnenschein було покладено ще в 1910 році вченим Теодором Зонненшайном. З 1995 року німецьке підприємство стає частиною найбільшого концерну з виробництва свинцево-кислотних батарей EXIDE. Сьогодні спеціалізацією компанії є випуск гелевих автомобільних акумуляторів за технологією dryfit. Це фірмова технологія, розроблена в 1957 році власними інженерами заводу. Суть її полягає в рекомбінації кисню та водню всередині акумулятора за допомогою використання згущеного електроліту. Батареї, виготовлені за цією технологією, звуться Sonnenschein.

Модельний лінійка постачальника акумуляторів Sonnenschein включає в себе пристрої серії START line.

Ми пропонуємо оригінальні акумулятори Electric Power, Exide та інших виробників для постачання в найкоротші терміни. Компанія GPL є офіційним дилером Sonnenschein, тому ви можете бути впевнені у високому рівні сервісу та якості.
Акумулятори
Країна: Німеччина
Напрями:
- акумулятори.

Sonnenschein

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL