Автошини

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda, AVON для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Асортимент
Автомобільні шини є одним з ключових елементів автотранспорту, а також його руху. Їх якість визначає комфорт та безпеку їзди. Придбати необхідні автозапчастини оптом для будь-якого типу транспорту ви можете в компанії GPL.

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції.
Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.

  • Зимові шини. Їхнє основне завдання — забезпечити якісний контакт шин та дорожнього полотна, покритого шаром льоду або снігу. Протектор таких шин включає безліч дрібних прорізів та ламелей. Гумова суміш зберігає еластичність і за низьких температур. Ми здійснюємо продаж шин оптом із шипами та без.
  • Покришки для літнього сезону. Різноманітність протекторів дозволяє придбати шини оптом з урахуванням будь-яких дорожніх умов. Чим більш агресивний візерунок, тим надійніше буде зчеплення. Матеріал жорсткіший, ніж у зимових моделях.
  • Всесезонні шини — це щось середнє між зимовим та літнім варіантом. Оптові постачальники шин знаходять їх оптимальним рішенням для регіонів без різких температурних коливань у зимовий та літній час. Для кращого зчеплення з дорожнім покриттям з водою або сніговим порошком краще підійдуть моделі з асиметричним протектором.

Купівля шин великим оптом має відбуватися лише в продавців із перевіреною репутацією. Багаторічний досвід роботи подарував сотні вдячних клієнтів, серед яких постачальники шин для інтернет-магазинів. І це найкращий показник нашого професіоналізму.

Компанія також є постачальником автомастил та охолоджувальних мастил та іншої автомобільної хімії.
Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду