Автошини

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Асортимент
Автомобільні шини є одним з ключових елементів автотранспорту, а також його руху. Їх якість визначає комфорт та безпеку їзди. Придбати необхідні автозапчастини оптом для будь-якого типу транспорту ви можете в компанії GPL.

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції.
Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.

  • Зимові шини. Їхнє основне завдання — забезпечити якісний контакт шин та дорожнього полотна, покритого шаром льоду або снігу. Протектор таких шин включає безліч дрібних прорізів та ламелей. Гумова суміш зберігає еластичність і за низьких температур. Ми здійснюємо продаж шин оптом із шипами та без.
  • Покришки для літнього сезону. Різноманітність протекторів дозволяє придбати шини оптом з урахуванням будь-яких дорожніх умов. Чим більш агресивний візерунок, тим надійніше буде зчеплення. Матеріал жорсткіший, ніж у зимових моделях.
  • Всесезонні шини — це щось середнє між зимовим та літнім варіантом. Оптові постачальники шин знаходять їх оптимальним рішенням для регіонів без різких температурних коливань у зимовий та літній час. Для кращого зчеплення з дорожнім покриттям з водою або сніговим порошком краще підійдуть моделі з асиметричним протектором.

Купівля шин великим оптом має відбуватися лише в продавців із перевіреною репутацією. Багаторічний досвід роботи подарував сотні вдячних клієнтів, серед яких постачальники шин для інтернет-магазинів. І це найкращий показник нашого професіоналізму.

Компанія також є постачальником автомастил та охолоджувальних мастил та іншої автомобільної хімії.
Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL