Автошини

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda, AVON для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Avon — це широкий вибір автомобільних шин. На сьогоднішній день виробнича база Avon входить до десятки найбільших виробників автомобільних шин у світі. Усі автомобільні шини Avon проходять технологічні випробування у спеціально відведених для цього місцях — полігонах. Завдяки цьому споживачі можуть бути впевнені у найвищому рівні якості гуми бренду Avon.

Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором шин бренду Avon. Наша компанія пропонує широкий асортимент автомобільних шин оптом за найвигіднішими цінами та без посередників.

Історія

У 1885 році було засновано британську компанію Avon Tires, яка на той момент однією з перших випускала гумові покришки. Покришки виготовлялися на власному заводі британської компанії та мали серед британців величезний успіх. Бізнес Avon Tires почав зростати рік у рік, чимало цьому посприяла війна, оскільки, вже, починаючи з 1941 року, гумові шини Avon використовувалися практично на кожній військовій машині та техніці.
Після ще довгий час британська автомобільна компанія Avon залишалася єдиною на той момент виробничою базою з виготовлення автомобільних покришок. Поки її не викупила одна з найбільших компаній Cooper Tire & Rubber у 1997 році. Компанія стала стрімко розвиватися, виготовляючи на своїх підприємствах та заводах високоякісні покришки для таких шикарних автомобілів, як Роллс – Ройс та Бентлі., а також мотоциклів.

Сьогодні

Сьогодні корпорація Avon Tires випускає автомобільні шини у Великій Британії (м. Мелкшем у гр. Вілтшир). Завдяки інвестиціям, на заводах компанії щомісяця проводяться нові дослідження та розробки. Cooper Tire виграла від придбання бренду Avon, оскільки цей бренд за всі роки існування ще жодного разу його не підвів. Більше того, нещодавно в Мелькшемі Cooper Tire спеціально відкрила технічний центр, який займається розвитком та дослідженнями у галузі виробництва автомобільних шин. Як ми бачимо, бренд Avon повністю задовольняє потреби автомобільного ринку по всьому світу.

ГПЛ є надійним постачальником відомого бренду шин Avon, а також постачальником бренду К2, тому клієнти отримують не лише шини, а й автохімію для шин, оригінальні присадки, клеї, герметики, очисники та поліролі кузова. Наша компанія гарантує якість продукції даного бренду. Ми пропонуємо тільки оригінальні сертифіковані продукти без додаткових націнок посередників. Ми робимо все, щоб якісна продукція провідних світових виробників зайняла гідне місце на українському ринку.
Автошини
Країна: Велика Британія
Cайт: avontyres.com
Напрями:
– автомобільні шини.

AVON

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду