Автошини

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda, AVON для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Компанія GPL є офіційним дистриб’ютором Sava на українському ринку автомобільних товарів. Також ми пропонуємо оригінальні автошини Dunlop, Goodyear, Debica та Fulda.

Про компанію

Історія нині найбільшого підприємства Словенії розпочалася в 1921 році з утворення фабрики Vulkan. Перші шини були випущені в 1931 році. Через 67 років компанія увійшла до складу світового гіганта — корпорації Goodyear. Сьогодні Sava це відомий європейський виробник автошин. Його продукція широко представлена ​​у всьому світі: у країнах Європи та Америки, в Азії та на Близькому Сході.

Виробничу базу компанії представляють заводи, розташовані у Словенії, Польщі, Німеччині та Франції. Щорічно з їхніх конвеєрів сходить понад 7 млн. одиниць продукції, більшість йде на експорт. Технологія випуску шин відповідає нормам міжнародного стандарту EAQF.

Кожна конструкція протектора пройшла численні випробування та перевірку згідно з 50 критеріями ефективності. Надійність та екологічна безпека шин підтверджена сертифікатами якості ISO 9001, ISO 9002, 14001 та ISO TS 16949 — його одержують найкращі постачальники автомобільної індустрії. Велику увагу в компанії приділяють розробці нових моделей шин.

Продукція бренду

Асортимент постачальника Sava включає велику розмірну лінійку літньої та зимової шин для легкових та вантажних автомобілів, позашляховиків та мікроавтобусів.

Особливою популярністю користуються лінійки:

  • INTENSA;
  • PERFECTA.;
  • ESKIMO STUD;
  • ESKIMO S3+;
  • TRENTA;
  • INTENSA.

Придбати якісні автошини оптом ви можете в ТОВ ГПЛ. Ми пропонуємо лише сертифіковані товари відомих світових виробників.
Автошини
Країна: Словенія
Напрями:
– автомобільні шини.

Sava

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду