Автошини
Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором Goodyear. Ми пропонуємо широкий перелік оригінальних автомобільних шин відомих світових виробників.

Про компанію

Американська компанія розпочала свій розвиток в Акроні, штат Огайо. Винахідник Чарльз Гудієр вперше вулканізував каучук, тим самим суттєво підвищивши міцність цього матеріалу. В 1898 році брати Сейберлінги організували виробництво пневматичних шин. У 1908 році покришки вирушили для перших Фордів.

Сьогодні бренд Goodyear є символом якості та інновацій. Крім виробництва шин компанія спеціалізується на випуску широкого переліку гумотехнічних виробів і полімерів. Масштабне виробництво покришок забезпечують 47 заводів, розташованих у всьому світі, у т.ч. у США, Словенії, Польщі, Німеччині та Франції.

Продукція компанії давно завоювала любов і популярність серед учасників американського ринку автомобільних шин, а такожи на світовій арені.
Інноваційні технології, суворий контроль якості, використання сучасних матеріалів дають можливість продукції дилера Goodyear утримувати лідерство на автомобільному та промисловому ринках. Продукція компанії представлена ​​у 185 країнах світу на всіх континентах.

Продукція бренду

Асортимент постачальника Goodyear включає покришки для легкового транспорту. В каталогах нашої компанії ви знайдете зимові, літні, всесезонні шини.

Компанія ГПЛ є постачальником шин Fulda, Debica, Dunlop, Sava — якісних шин, що зарекомендували себе на світовому ринку автомобільних товарів.
Автошини
Країна: США
Напрями:
– автомобільні шини.
Cайт: goodyear.eu

Goodyear

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL