Автошини

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda, AVON для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором Goodyear. Ми пропонуємо широкий перелік оригінальних автомобільних шин відомих світових виробників.

Про компанію

Американська компанія розпочала свій розвиток в Акроні, штат Огайо. Винахідник Чарльз Гудієр вперше вулканізував каучук, тим самим суттєво підвищивши міцність цього матеріалу. В 1898 році брати Сейберлінги організували виробництво пневматичних шин. У 1908 році покришки вирушили для перших Фордів.

Сьогодні бренд Goodyear є символом якості та інновацій. Крім виробництва шин компанія спеціалізується на випуску широкого переліку гумотехнічних виробів і полімерів. Масштабне виробництво покришок забезпечують 47 заводів, розташованих у всьому світі, у т.ч. у США, Словенії, Польщі, Німеччині та Франції.

Продукція компанії давно завоювала любов і популярність серед учасників американського ринку автомобільних шин, а такожи на світовій арені.
Інноваційні технології, суворий контроль якості, використання сучасних матеріалів дають можливість продукції дилера Goodyear утримувати лідерство на автомобільному та промисловому ринках. Продукція компанії представлена ​​у 185 країнах світу на всіх континентах.

Продукція бренду

Асортимент постачальника Goodyear включає покришки для легкового транспорту. В каталогах нашої компанії ви знайдете зимові, літні, всесезонні шини.

Компанія ГПЛ є постачальником шин Fulda, Debica, Dunlop, Sava — якісних шин, що зарекомендували себе на світовому ринку автомобільних товарів.
Автошини
Країна: США
Cайт: goodyear.eu
Напрями:
– автомобільні шини.

Goodyear

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду