Автошини

Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda, AVON для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Група компаній GPL є офіційним постачальником компанії Fulda на українському ринку. Ми пропонуємо широкий асортимент європейських шин та інших якісних автотоварів за максимально вигідними цінами.

Про компанію

Всесвітньо відома компанія-виробник шин Fulda заснована в 1900 році в однойменному німецькому містечку. Випуск перших покришок відбувся в 1906 році. З 1962 року компанія є частиною концерну Goodyear.

Один із провідних брендів Німеччини пропонує величезний перелік шин для всіх видів авто та мототранспорту, вантажних автомобілів та сільгосптехніки. Окремим напрямом діяльності є випуск шин для ретро автомобілів. Виробнича база компанії включає 13 заводів, розташованих у Туреччині, Франції, Польщі та Німеччині.

Характерні риси покришок дистриб’ютора Fulda — якість, надійність та довговічність. Продукція компанії увібрала найкращі традиції німецької автомобільної індустрії, новітні технології та матеріали. Розробка протекторів відбувається з урахуванням руху на мокрих покриттях, за умов шосе чи гірської місцевості.

Продукція бренду

Широкий асортимент постачальника Fulda включає зимові, літні та всесезонні шини для всіх типів транспорту.

Популярні лінійки виробника:

  1. Conveo — шини для комерційних автомобілів;
  2. EcoControl HP — резина середнього класу для легкових машин.
  3. Kristall Montero 3 — зимові шини медіум-класу для легкового автотранспорту.

ТОВ ГПЛ пропонує величезний вибір оригінальних автошин Debica, Dunlop, Sava та Goodyear. Робота безпосередньо з виробником гарантує високу якість товару та оперативність постачання.
Автошини
Країна: Німеччина
Cайт: fulda.com
Напрями:
– автомобільні шини.

Fulda

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду