Автошини
Ми пропонуємо шини оптом безпосередньо від виробника, тому гарантуємо мінімальний термін поставки, а також високу якість продукції. Асортимент автомобільних шин оптом включає моделі таких виробників, як Good Year, Dunlop, Sava, Debica, Fulda для легкових та вантажних авто, позашляховиків, автобусів.
Група компаній GPL є офіційним постачальником компанії Fulda на українському ринку. Ми пропонуємо широкий асортимент європейських шин та інших якісних автотоварів за максимально вигідними цінами.

Про компанію

Всесвітньо відома компанія-виробник шин Fulda заснована в 1900 році в однойменному німецькому містечку. Випуск перших покришок відбувся в 1906 році. З 1962 року компанія є частиною концерну Goodyear.

Один із провідних брендів Німеччини пропонує величезний перелік шин для всіх видів авто та мототранспорту, вантажних автомобілів та сільгосптехніки. Окремим напрямом діяльності є випуск шин для ретро автомобілів. Виробнича база компанії включає 13 заводів, розташованих у Туреччині, Франції, Польщі та Німеччині.

Характерні риси покришок дистриб’ютора Fulda — якість, надійність та довговічність. Продукція компанії увібрала найкращі традиції німецької автомобільної індустрії, новітні технології та матеріали. Розробка протекторів відбувається з урахуванням руху на мокрих покриттях, за умов шосе чи гірської місцевості.

Продукція бренду

Широкий асортимент постачальника Fulda включає зимові, літні та всесезонні шини для всіх типів транспорту.

Популярні лінійки виробника:

  1. Conveo — шини для комерційних автомобілів;
  2. EcoControl HP — резина середнього класу для легкових машин.
  3. Kristall Montero 3 — зимові шини медіум-класу для легкового автотранспорту.

ТОВ ГПЛ пропонує величезний вибір оригінальних автошин Debica, Dunlop, Sava та Goodyear. Робота безпосередньо з виробником гарантує високу якість товару та оперативність постачання.
Автошини
Країна: Німеччина
Напрями:
– автомобільні шини.
Cайт: fulda.com

Fulda

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL