Вихлопні системи
Ми пропонуємо глушники та інші запчастини до вихлопної системи популярних брендів ЮТАС, Polmo, Bosal.
Група компаній GPL — офіційний постачальник вихлопних систем в Україні. Ми пропонуємо великий асортимент продуктів одного з найбільших виробників комплектуючих для вихлопних систем у Європі.

Про компанію

Один із чинників впевненої присутності польської торгової марки Polmo на ринку автозапчастин — багаторічна історія компанії, яка бере свій початок у 1975 році.

Провідним напрямом спеціалізації компанії є виробництво вихлопних систем, а також комплектуючих для легкових та вантажних типів автомобілів. Величезна різноманітність деталей дилера Polmo дає змогу знайти необхідні запчастини практично для будь-якої марки авто. Каталог найменувань продукції компанії налічує близько 6000 артикулів.

Важливим складником успішної роботи підприємства є висока якість продукції, що випускається. Всі товари бренду Polmo виготовлені із безпечних матеріалів. Підтвердженням відповідності технічних параметрів комплектуючих рекомендаціям автомобілів є сертифікати якості, а також відповідність критеріям TUV/ISO.

Вся продукція бренду має фірмове маркування PIMOT, яке свідчить про точну відповідність оригінальним деталям.

Продукція бренду

У каталогах дистриб’ютора Polmo представлені такі типи товарів:

  • глушники;
  • вставки;
  • резонатори;
  • збірні вихлопні системи;
  • елементи кріплення;
  • труби для відведення відпрацьованих газів.

Клієнти компанії GPL отримують можливість купувати якісні товари зарубіжних та вітчизняних брендів за вигідними цінами та в мінімальний термін. Ми є прямим постачальником глушників Bosal та інших автозапчастин для всіх категорій автотранспорту.
Запчастини
Країна: Польща
Напрями:
- вихлопні системи для легкових та вантажних автомобілів.
Cайт: polmostrow.pl

Polmo

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL