Автозапчастини

Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Caffaro, Bosal, Wix, Brisk, Baldwin, Fram, Tomex, Промбізнес, ERT, Spidan, AL-KO, Сатурн, тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Група компаній GPL є дистриб’ютором автозапчастин провідних виробників зі світовим ім’ям. Ми є офіційним дилером AL-KO — найбільшої компанії-виробника, що спеціалізується на випуску різних типів техніки, запчастин та комплектуючих до неї.

Німецький бренд AL-KO був заснований Алоїсом Кобером у 1931 році. Нині ж це десятки підприємств у Європі, Азії та Україні. Основна діяльність компанії зосереджена на виготовленні комплектуючих для легкових та вантажних автомобілів, запчастин для будівельної та спеціальної техніки, автопричепів та деталей до них. Асортимент торгової марки включає автомобільні шасі, системи підвіски, гальмівні системи, причіпні пристрої. Особливе місце займає виробництво амортизаторів. Наявність двох заводів у Німеччині та Іспанії дає змогу випускати до 4 млн одиниць такої продукції на рік.

Також у дилера AL-KO в Україні ви можете придбати садове та дачне обладнання, запчастини до нього. Компанія випускає широкий спектр комплектуючих та аксесуарів для газонокосарок — акумулятори, запчастини, двигуни та його елементи, деталі корпусу. Активним напрямком розвитку компанії є розробка систем кондиціювання та вентиляції, кліматичної техніки промислового призначення. Компанія AL-KO є дилером багатьох відомих європейських автовиробників.

Завдяки впровадженню інноваційних технічних рішень та ретельному контролю всіх етапів виробничого процесу продукція компанії займає впевнені позиції на світовому ринку автомобільних запчастин.

У нас ви можете купити необхідні деталі для всіх видів транспорту, включно з запчастинами Fenox, які є аналогами амортизаторів AL-KO. Купуючи запчастини в нашій компанії, ви можете бути впевнені в їх якості та надійності. Ми є офіційними дилерами AL-KO, тому можемо запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови співпраці.
Запчастини
Країна: Німеччина
Cайт: al-ko.com
Напрями:
- газо-оливні амортизатори;
- гідравлічні амортизатори.

AL-KO

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду