Фільтри

У каталозі компанії представлена ​​продукція торгових марок Fram, Automega, Baldwin filters, Wix Filters, Промбізнес, Alfa Filter.

Фільтри

У каталозі компанії представлена ​​продукція торгових марок Fram, Automega, Baldwin filters, Wix Filters, Промбізнес, Alfa Filter.
Основа захисту, а отже, і надійної роботи двигуна — якісна система фільтрації. Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором фільтрів, таких як Baldwin filters, запчастин WIX, Bosal та інших перевірених часом та роботою брендів.

Історія бренду

Назва бренду максимально точно відбиває специфіку діяльності американської компанії. Засновником Baldwin filters став Дж. Болдуїн, який організував у 1936 році випуск масляних фільтрів зі змінним елементом.

Сьогодні це транснаціональна компанія, продукція якої відома на всіх 6 континентах. Менш ніж за 100 років вона стала масштабним постачальником повного спектру елементів для фільтрації, паливних фільтрів-сепараторів з підігрівом. Продукція дистриб’ютора Baldwin filters — це оригінальні фільтри, які на 100 % впораються з покладеними на них завданнями, а значить, гарантують справну роботу авто в процесі всієї служби деталей.

Компанія випускає системи фільтрації та елементи до них для будь-якої техніки та типів двигуна, включно з агротранспортом, тягачами, дорожньо-будівельними, лісозаготівельними та гірськими машинами, промисловими установками.

Асортимент торгової марки

Широка лінійка продуктів дилера Baldwin filters включає такі типи фільтрів для всіх видів транспорту:

  • масляні;
  • повітряні;
  • паливні;
  • гідравлічні;
  • трансмісійні;
  • фільтри охолоджуючої рідини, антифризу;
  • фільтри мастила;
  • салонні.

Портфель продуктів групи компаній ГПЛ включає також аксесуари для фільтрів, їх елементи та запасні частини. Наша компанія також є прямим постачальником автозапчастин Brisk. Ми пропонуємо тільки оригінальні сертифіковані продукти без додаткових націнок посередників.
Запчастини
Країна: США
Напрями:
- фільтри.

Baldwin filters

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду