Автозапчастини

Ви можете придбати автотовари оптом таких брендів як Fenox, Caffaro, Bosal, Wix, Brisk, Baldwin, Fram, Tomex, Промбізнес, ERT, Spidan, AL-KO, Сатурн, тощо. Ці бренди зарекомендували себе як найкращі виробники комплектуючих на конвеєри світових лідерів автомобільної індустрії.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором TEDGUM — виробника надійних та якісних комплектуючих. Продукція цієї компанії — це ідеальний вибір для передпродажної підготовки автомобіля. Ми є постачальником автозапчастин для всіх видів транспорту.

Компанія TEDGUM, заснована в Польщі в місті Руда Шльонська в 1993 році, спочатку займалася виключно продажем автозапчастин. Сьогодні це провідний виробник, який організував повний цикл виробництва — від розробки та проектування деталей до збуту готової продукції кінцевому споживачеві. Всі комплектуючі проходять ретельне тестування в оригінальній системі підвіски. Продукція компанії покращує конструкцію оригінальних елементів, що позитивно впливає на їх термін служби.

Профільним вектором діяльності TEDGUM є випуск та відновлення антивібраційних, поліуретанових та гумометалевих деталей. Ретельний контроль сировини, що закуповується, а також співпраця безпосередньо з виробниками каучуку й поліуретану дають змогу отримати матеріал з оптимальними характеристиками. Іншим напрямом є ​​випуск автозапчастин для раритетних автомобілів та їх відновлення з нуля.

Каталог товарів дилера TEDGUM в Україні включає:

  • метало-гумові та поліуретанові вироби для автомобільної індустрії, гірничодобувної промисловості, будівництва;
  • сайлентблоки, прокладки, пильовики;
  • відбійники амортизаторів;
  • опори двигунів;
  • шестерні, буфери потрясінь;
  • втулки важелів;
  • муфти;
  • тяги стабілізатора;
  • подушки двигуна, трансмісії, кардана;
  • паливопроводи.

Компанія GPL працює безпосередньо з виробниками автозапчастин AL-KO, Fenox, Dominant та інших перевірених брендів, тому ви можете бути впевнені в оригінальності комплектуючих, що поставляються. Гнучка цінова політика постачальника TEDGUM в Україні та оперативне постачання замовлень роблять співпрацю ще більш приємною.
Запчастини
Країна: Польща
Cайт: tedgum.pl
Напрями:
- метало-гумові вироби.

TEDGUM

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду