Мастильні матеріали
У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
У ТОВ ГПЛ можна купити сертифіковані мастильні матеріали, антифризи та автомастила. Адже наша компанія є офіційним дилером МОЛ в Україні.

Найбільша нафтогазова компанія була заснована в Угорщині у 1991 році. На сьогодні до складу виробничої групи MOL входять низка інших компаній – угорське хімічне підприємство TVK, австрійська торгова компанія Roth та нафтова компанія Slovnaft з розміщенням у Словаччині. Продукція корпорації представлена ​​у 40 країнах світу. Вона повністю відповідає світовим тенденціям автомобільної промисловості та нормам якості для автотранспорту та промислового обладнання.

Високий професіоналізм співробітників нафтогазового підприємства та величезний досвід випуску автохімії гарантують надійний захист обладнання та його безперебійну роботу за будь-яких умов експлуатації.

У портфель продуктів компанії GPL входить лінійка високоякісних мастильних матеріалів угорського виробництва. Працюючи безпосередньо з виробником, ми залишаємо нашим клієнтам повний асортимент продуктів бренду для всіх категорій транспорту.

Ми є офіційним дистриб'ютором автохімії MOL в Україні – якісні продукти європейського рівня. У нас ви зможете придбати продукцію на вигідних умовах.

Компанія ГПЛ, дистриб'ютор МОЛ, а також бренду Mobil пропонує повний портфель автохімії для легкових та вантажних машин, мотоциклів, сільськогосподарського транспорту садового та промислового обладнання. Група компаній GPL є надійним постачальником олій МОЛ оптом для всіх учасників українського ринку.
Мастильні матеріали
Країна виробник: Угорщина
Напрямки:
- моторні оливи;
- трансмісійні оливи;
- редукторні оливи;
- гідравлічні оливи;
- спеціалізовані оливи;
- мастила;
- охолоджувальні рідини;
- гальмівні рідини.
- омивачі;
- присадки;
- компресорні оливи.

MOL

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL