Мастильні матеріали
У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Найбільша американська корпорація розпочала свій розвиток у 1882 році з утворення Standard Oil Trust. Після об'єднання з компанією Ексон у 1991 році трансформувалася у ExxonMobil. Сьогодні діяльність компанії включає видобуток нафти, її транспортування, перероблення, постачання олив Мобіл оптом. Автохімію концерну використовують найбільші світові виробники автомобілів, серед яких Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Toyota та інші.

Бренд Mobil – це символ надійності, ефективності, передових розробок та величезного досвіду у сфері виробництва якісної автохімії. Наша компанія є офіційним дилером оливи Mobil, а також дистриб'ютором K2.

GPL, офіційний постачальник Mobil в Україні, пропонує такі лінійки масел:

  1. Mobil 1 – лінійка синтетичних моторних масел, що відповідає найжорсткішим вимогам світових автовиробників. Продукція офіційного постачальника масла Мобіл забезпечує тривалу роботу двигуна, захищає його від передчасного зношення навіть в умовах підвищених навантажень.
  2. Mobil Super – мастила для легкового транспорту, що захищають деталі авто при експлуатації в різних умовах. У нас ви можете купити масло Mobil оптом на найвигідніших умовах.
  3. Mobil Delvac – продукція дистриб'ютора Mobil для вантажних автомобілів, включаючи промислові машини великої вантажопідйомності. Мастильні матеріали забезпечують захист та коректну роботу двигуна та інших деталей в умовах важкої роботи.
  4. Mobil SHC – високоефективні мастила, здатні продовжити термін служби обладнання, підвищити його продуктивність, знизити витрату енергії, зменшити об'єм відпрацювання для подальшої утилізації.

Група компаній GPL, офіційний дилер мастила Mobil, також є виробником олив Vira. Ми є прямим постачальником автомастил, тому гарантуємо оригінальність та високу якість пропонованої продукції.

Щоб придбати масло Mobil оптом за найкращою ціною, достатньо лише стати нашим клієнтом.
Мастильні матеріали
Країна: Америка
Напрями:
- моторні оливи;
- трансмісійні оливи;
- спеціалізовані оливи;
- мастила;
- гідравлічні оливи;
- редукторні оливи;
- компресорні оливи.
Cайт: mobil.com

Mobil

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL