Мастильні матеріали

У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Наш асортимент включає: Mol, Vira, TotalEnergies, Agrinol, Lotos, Mobil, Elf, Yuko, K2.
Найбільша американська корпорація розпочала свій розвиток у 1882 році з утворення Standard Oil Trust. Після об'єднання з компанією Ексон у 1991 році трансформувалася у ExxonMobil. Сьогодні діяльність компанії включає видобуток нафти, її транспортування, перероблення, постачання олив Мобіл оптом. Автохімію концерну використовують найбільші світові виробники автомобілів, серед яких Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Toyota та інші.

Бренд Mobil – це символ надійності, ефективності, передових розробок та величезного досвіду у сфері виробництва якісної автохімії. Наша компанія є офіційним дилером оливи Mobil, а також дистриб'ютором K2.

GPL, офіційний постачальник Mobil в Україні, пропонує такі лінійки масел:

  1. Mobil 1 – лінійка синтетичних моторних масел, що відповідає найжорсткішим вимогам світових автовиробників. Продукція офіційного постачальника масла Мобіл забезпечує тривалу роботу двигуна, захищає його від передчасного зношення навіть в умовах підвищених навантажень.
  2. Mobil Super – мастила для легкового транспорту, що захищають деталі авто при експлуатації в різних умовах. У нас ви можете купити масло Mobil оптом на найвигідніших умовах.
  3. Mobil Delvac – продукція дистриб'ютора Mobil для вантажних автомобілів, включаючи промислові машини великої вантажопідйомності. Мастильні матеріали забезпечують захист та коректну роботу двигуна та інших деталей в умовах важкої роботи.
  4. Mobil SHC – високоефективні мастила, здатні продовжити термін служби обладнання, підвищити його продуктивність, знизити витрату енергії, зменшити об'єм відпрацювання для подальшої утилізації.

Група компаній GPL, офіційний дилер мастила Mobil, також є виробником олив Vira. Ми є прямим постачальником автомастил, тому гарантуємо оригінальність та високу якість пропонованої продукції.

Щоб придбати масло Mobil оптом за найкращою ціною, достатньо лише стати нашим клієнтом.
Мастильні матеріали
Країна: США
Cайт: mobil.com
Напрями:
- моторні оливи;
- трансмісійні оливи;
- спеціалізовані оливи;
- мастила;
- гідравлічні оливи;
- редукторні оливи;
- компресорні оливи.

Mobil

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду