Мастильні матеріали

У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Наш асортимент включає: Mol, Vira, TotalEnergies, Agrinol, Lotos, Mobil, Elf, Yuko, K2.
Найбільша французька компанія та лідер ринку автомобільної промисловості – Total заснована у 1924 році. Це світовий виробник автомобільних та індустріальних масел, мастильних матеріалів.

Мастильні матеріали Total поставляються оптом у більш ніж 130 країнах світу. Після об'єднання у 2000 році з компанією Elf повна назва концерну звучала як TotalFinaElf, з 2003 року компанія знову стала називатися Total.

Група компаній GPL – це дилер офіційної оливи Тотал в Україні. У нас ви зможете купити не тільки масло Тотал оптом, але й масло Vira за найпривабливішою ціною.

Ключові напрямки діяльності компанії – це нафто- і газовидобуток, а також переробка природних ресурсів. Підприємства компанії охоплюють повний цикл виробництва, починаючи від розробки нових родовищ нафти та газу до постачання готової продукції кінцевому споживачеві. В Україні придбати автомастила Тотал можна у дилера – компанії GPL.

Провідні позиції на авторинку підтверджує й активну участь компанії у розвитку автопереправної галузі. Тотал є постійним учасником практично всіх відомих перегонів, зокрема. Formula 1, Dakar Rally, World Rally Championships та ін.

Асортимент продукції постачальника офіційних мастил Total представляє повний спектр рішень для всіх типів транспорту:

  • мастильні матеріали для легкових та вантажних автомобілів, будівельної та сільгосптехніки, яхт та прогулянкових катерів, мотоциклів та скутерів;
  • індустріальні оливи для гірничодобувної та кар'єрної техніки;
  • трансмісійні оливи;
  • автомастила для двигунів;
  • автомастила для коробок передач (механічних та автоматичних);
  • охолодні рідини та антифризи;
  • гідравлічні рідини;
  • гальмівні рідини;
  • присадки та палива;
  • бітум.

Постачальники оливи Тотал в Україні пропонують лише оригінальну сертифіковану продукцію компанії. Мастильні матеріали мають відмінні властивості, добре очищені та не мають шкідливих домішок. Використання передових технологій та ретельний контроль на всіх етапах виробництва гарантує високу якість продукції незалежно від країни, на території якої виготовлено бренд.

Група компаній GPL продає оригінальні масла Тотал, є постачальником автомастил, запчастин та інших компонентів, необхідних для справної роботи різних типів автотранспорту. У нас ви можете придбати масло Total оптом по найкращим цінам.
Мастильні матеріали
Країна: Франція
Напрями:
- моторні оливи;
- трансмісійні оливи;
- гідравлічні оливи;
- компресорні оливи;
- рідини для охолодження;
- мастила.

Total

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду