Мастильні матеріали
У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Одним із напрямків діяльності групи компаній GPL є дистрибуція мастильних матеріалів світових брендів на український ринок. Ми є офіційним постачальником Lotos – виробника якісних автомасел європейського рівня.

Розвиток нині найбільшого польського концерну Lotos Group розпочався у м. Гданськ у 1975 році. Ця група включає підприємства з видобутку нафти, заводи з переробки «чорного золота», виробничі потужності з випуску автохімії, автокосметики, базових масел для транспорту, техніки та промисловості. Виробництво Lotos Oil – один із провідних напрямків роботи компанії.

Відстеження технологічних новинок, тенденцій ринку, використання якісних матеріалів, дотримання стандартів якості на всіх етапах виробництва є основою успіху компанії. Розвинена мережа дилерських представництв забезпечила вихід продукції компанії на ринки 84 країн світу.

Продукція постачальника оливи Лотос в Україні – це оригінальна сертифікована автохімія, яка забезпечить бездоганну роботу техніки навіть за умов критичних навантажень.
Лінійка бренду представлена ​​оливами LOTOS Synthetic, Agrolis для сільськогосподарської техніки, мінеральними та напівсинтетичними оливами для легкових авто, преміум-серією LOTOS Quazar та лінійкою Turdus для вантажних машин.

Ми є офіційним постачальником автомастил Agrinol, Mobil, Total, MOL та інших брендів, тому надаємо тільки оригінальні товари безпосередньо від виробника.
Мастильні матеріали
Країна: Польща
Напрями:
- моторні оливи;
- трансмісійні оливи;
- гідравлічні оливи;
- охолодні рідини;
- мастила;
- турбінні оливи;
- спеціалізовані оливи;
- компресорні оливи;
- гальмівні рідини.
Cайт: lotosoil.pl

Lotos

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL