Мастильні матеріали

У нас ви зможете придбати оригінальні оливи оптом для будь-якого типу автотранспорту. Грамотні спеціалісти дадуть рекомендації щодо особливостей тієї чи іншої продукції, допоможуть зробити правильний вибір.
Наш асортимент включає: Mol, Vira, TotalEnergies, Agrinol, Lotos, Mobil, Elf, Yuko, K2.
Одним із напрямків діяльності групи компаній GPL є дистрибуція мастильних матеріалів світових брендів на український ринок. Ми є офіційним постачальником Lotos – виробника якісних автомасел європейського рівня.

Розвиток нині найбільшого польського концерну Lotos Group розпочався у м. Гданськ у 1975 році. Ця група включає підприємства з видобутку нафти, заводи з переробки «чорного золота», виробничі потужності з випуску автохімії, автокосметики, базових масел для транспорту, техніки та промисловості. Виробництво Lotos Oil – один із провідних напрямків роботи компанії.

Відстеження технологічних новинок, тенденцій ринку, використання якісних матеріалів, дотримання стандартів якості на всіх етапах виробництва є основою успіху компанії. Розвинена мережа дилерських представництв забезпечила вихід продукції компанії на ринки 84 країн світу.

Продукція постачальника оливи Лотос в Україні – це оригінальна сертифікована автохімія, яка забезпечить бездоганну роботу техніки навіть за умов критичних навантажень.
Лінійка бренду представлена ​​оливами LOTOS Synthetic, Agrolis для сільськогосподарської техніки, мінеральними та напівсинтетичними оливами для легкових авто, преміум-серією LOTOS Quazar та лінійкою Turdus для вантажних машин.

Ми є офіційним постачальником автомастил Agrinol, Mobil, Total, MOL та інших брендів, тому надаємо тільки оригінальні товари безпосередньо від виробника.
Мастильні матеріали
Країна: Польща
Cайт: lotosoil.pl
Напрями:
- моторні оливи;
- трансмісійні оливи;
- гідравлічні оливи;
- охолоджуючі рідини;
- мастила;
- турбінні оливи;
- спеціалізовані оливи;
- компресорні оливи;
- гальмівні рідини.

Lotos

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду