Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
BORG-HICO – компанія, яка стрімко розвивається.
З 1990 року є провідним виробником запасних частин та аксесуарів для вантажних автомобілів, тягачів та спецтранспорту. Забезпечує оптовий сектор ринку автозаправних станцій, мереж вантажних та легкових автомагазинів, супермаркетів, станцій технічного обслуговування, а також сектор сільського господарства не лише у Європі, а й у всьому світі.
Компанія ГПЛ пропонує автохімію від провідних виробників, яка відповідає світовим стандартам якості і технічним регламентам безпеки.

Продукція відрізняється високою якістю та має всі необхідні сертифікати. Компанія покращує показники якості своєї продукції, лабораторні дослідження та випробування перед запуском тої чи іншої лінійки продукції. Репутація грає одну з найважливіших ролей у виробництві, а досягнення її високого рівня можливо лише за виконання певних умов виготовлення продукції, а саме, в першу чергу, гарантована якість матеріалів виробництва та кінцевого продукту.

Одним із напрямків діяльності компанії є оптовий продаж реагенту AdBlue, який використовується системою нейтралізації вихлопних газів SCR – Selective Catalytic Reduction, в автомобілях стандарту Euro 4-6. AdBlue® – зареєстрований товарний знак, авторські права на AdBlue належать Асоціації Автомобільної Промисловості Німеччини (VDA). Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором рідини AdBlue HICO, а також дилером олив K2.
Автохімія
Країна виробник: Польща
Cайт: hico.com.ua
Напрями:
- AdBlue.

BORG-HICO

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду