Аерозольні фарби
Використання аерозольної фарби, купити яку ви можете оптом в нашій компанії, – це ефективний спосіб усунути косметичні дефекти автомобіля.
Портфель компанії GPL включає продукцію світового лідера з виробництва будівельної та автомобільної хімії, а також аерозольних фарб – компанії Anchor Allied. Ми є дистриб'ютором Mr. Build – популярний бренд акрилових аерозольних фарб на ринках Європи, країн СНД, Південно-Східної Азії та Південної Америки.

Історія розвитку компанії

Торгова марка Mr. Build належить компанії Anchor Allied Factory, ОАЕ. Її засновником став виходець з Індії Хюсейн Халвала. Розвиток фабрики розпочався у 1995 році в Шарджі зі створення заводу з виробництва пакувальної стрічки. Впровадження незалежних інновацій, міжнародних передових технологій, встановлення сучасного обладнання забезпечили стрімкий та сталий розвиток компанії. В Україні постачання високоякісних аерозольних фарб, силіконових герметиків та іншої хімії здійснює дистриб'ютор Mr. Build – компанія GPL. Сьогодні головна мета підприємства – стати еталоном продукції на ринку фарб та хімії.

Продукція торгової марки

Асортимент офіційного дилера Mr. Build в Україні включає товари для будівельної індустрії, поділені на кілька груп:

  • спрей-фарби: акрилові фарби оптом, фарба-ґрунт, високотемпературна акрилова емаль, флуоресцентна аерозольна емаль, аерозольна емаль для кераміки;
  • герметики – силіконові, поліуретанові та акрилові;
  • рідкі цвяхи;
  • водоемульсійна фарба;
  • засоби для ґрунтовки: ґрунтовки глибокого проникнення, кварц-ґрунт, пігментована грунтовка;
  • клейова група: гібридний клей-герметик, гель-клей цемент;
  • стрічки: класична та термостійка малярні стрічки;
  • універсальне мастило МВ40.

Наша компанія є постачальником автохімії Mr. Build, бренду CS System та інших світових лідерів виробництва засобів для автомобілів. Ми гарантуємо високу якість й оригінальність продуктів, що поставляються. Гнучка цінова політика дозволяє кожному клієнту запропонувати найкращі умови.
Аерозольні фарби
Країна: ОАЕ
Напрями:
- фарби;
– газові картриджі;
– силікони;
- змащення;
- малярні стрічки.
Cайт: ulk-sined.com

Mr. Build

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL