Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
Бренд MOTIP є одним із провідних брендів European Aerosols Group. European Aerosols є лідером ринку в розробці лакофарбових матеріалів в промисловому сегменті.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором поліролей, мастил, технічних спреїв та інших продуктів перевіреного часом бренду MOTIP.

Історія бренду

Менш ніж 60 років тому Воут Пост, засновник MOTIP, почав використовувати фарбу в сараї свого батька у Валкенбурзі, Нідерланди. Він хотів підзаробити як студент і вирішив продати горщики з фарбою. Його інтерес до фарби розвинувся, і він сам почав експериментувати зі змішуванням пігментів.
Самостійне змішування пігментів пішло настільки добре, що, крім декоративних фарб, Пост також почав зосереджуватися на фарбах для автомобілів. Фарба тепер доступна майже у всіх оригінальних кольорах автомобілів.
У 1998 році MOTIP B.V. успішно злилася з DUPLI-COLOR, щоб сформувати MOTIP DUPLI Group. З 2021 року компанія, до складу якої входить MOTIP, працюватиме під назвою European Aerosols. Європейські аерозолі з брендами MOTIP, DUPLI-COLOR, Presto, ColorMatic і приватними торговими марками зараз є лідером на ринку балончиків і діють по всій Європі. Завдяки багаторічному досвіду та високому рівню ноу-хау, European Aerosols вузько спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції балончиків і маркерів для фарби. Шпаклівки, банки для щіток, тригери та флакони завершують загальну концепцію.
European Aerosols в основному працює на ринках автомобілів, DIY та промисловості з широким асортиментом балончиків, від високоякісних (автомобільних) фарб до більш технічних продуктів, таких як засоби для чищення гальм і силіконові спреї. Щороку European Aerosols виробляє більше 150 мільйонів балончиків.
Система фарб підкорила Європу, і MOTIP розширив свою лінійку продукції ще більшою кількістю спреїв для ще більшої кількості цілей. Незалежно від того, чи є у вас пошкодження автомобіля чи велосипеда, ви бажаєте провести технічне обслуговування автомобіля чи потребуєте фарбу на робочому місці, у MOTIP є все, щоб вам допомогти, від технічних спреїв, фарби та засобів догляду.
ГПЛ є надійним постачальником відомого бренду лакофарбових матеріалів торгової марки CS SYSTEM. Наша компанія гарантує якість продукції даного бренду. Ми пропонуємо тільки оригінальні сертифіковані продукти без додаткових націнок посередників.
Автохімія
Країна: Нідерланди
Cайт: motip.com
Напрями:
- технічні спреї;
- присадки;
- очисники салону;
- герметики, клеї, фіксатори;
- мастила;
- поліролі кузова;
- очисники кузова.

MOTIP

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду