Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
Одним із напрямків діяльності групи компаній GPL є виробництво хімії та мастильних матеріалів для легкового та вантажного автотранспорту. Під торговою маркою Organic Prink представлений широкий асортимент склоочисників, антисептиків та розпалювачів.

Бренд Organic Prink є українським виробником автомобільної хімії високого класу. Вся продукція виготовляється на автоматизованому виробництві із виключно екологічно безпечних компонентів, якісних ароматизаторів та барвників. Завод компанії розташований у селі Тхорівка Київської області.

Асортимент торгової марки визначив її назву «organic» – натуральний, «prink» – чистити пір'я. В основі концепції компанії лежить прагнення створювати якісні та при цьому екологічно безпечні продукти автохімії та загального користування. Сучасні виробничі лінії відповідають міжнародним стандартам якості.

Лінійка продуктів компанії представлена ​​засобами очищення, а також розпилювачами.

Продукти ORGANIC PRINK:

  • зимові та літні склоочисники для ефективного усунення дорожнього пилу, бруду, масляних та жирових залишків. Серія для використання в холодний період включає засоби, що працюють до -20 °С, -30 °С, а також концентрати до -80 °С. На сьогодні вибір представлений ароматами лісових ягід, цитрусу, морський бриз. Продукт сумісний із гумовими та пластиковими деталями автомобіля. У своєму складі немає ацетону та метанолу;
  • розпалювачі на основі водно-спиртового розчину;
  • антисептики – для дезінфекції рук чи будь-яких поверхонь. Компактний обсяг робить засоби ще більш універсальними. До складу продукту входять етиловий спирт, гліцерин, очищена вода та ароматизатор.

Компанія GPL є офіційним дистриб'ютором автохімії K2, Vira, Total, NANO5 та інших іноземних та українських торгових марок. Прямі поставки від виробника гарантують оригінальність продукції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта є основою взаємовигідної співпраці.
Автохімія
Країна: Україна
Напрями:
- автохімія.

ORGANIC PRINK

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду