Автохімія
Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, Organic Purity, AutoTrade, Organic Prink, Mr. Build, HEPU.
Одним із напрямків діяльності групи компаній GPL є виробництво хімії та мастильних матеріалів для легкового та вантажного автотранспорту. Під торговою маркою Organic Prink представлений широкий асортимент склоочисників, антисептиків та розпалювачів.

Бренд Organic Prink є українським виробником автомобільної хімії високого класу. Вся продукція виготовляється на автоматизованому виробництві із виключно екологічно безпечних компонентів, якісних ароматизаторів та барвників. Завод компанії розташований у селі Тхорівка Київської області.

Асортимент торгової марки визначив її назву «organic» – натуральний, «prink» – чистити пір'я. В основі концепції компанії лежить прагнення створювати якісні та при цьому екологічно безпечні продукти автохімії та загального користування. Сучасні виробничі лінії відповідають міжнародним стандартам якості.

Лінійка продуктів компанії представлена ​​засобами очищення, а також розпилювачами.

Продукти ORGANIC PRINK:

  • зимові та літні склоочисники для ефективного усунення дорожнього пилу, бруду, масляних та жирових залишків. Серія для використання в холодний період включає засоби, що працюють до -20 °С, -30 °С, а також концентрати до -80 °С. На сьогодні вибір представлений ароматами лісових ягід, цитрусу, морський бриз. Продукт сумісний із гумовими та пластиковими деталями автомобіля. У своєму складі немає ацетону та метанолу;
  • розпалювачі на основі водно-спиртового розчину;
  • антисептики – для дезінфекції рук чи будь-яких поверхонь. Компактний обсяг робить засоби ще більш універсальними. До складу продукту входять етиловий спирт, гліцерин, очищена вода та ароматизатор.

Компанія GPL є офіційним дистриб'ютором автохімії K2, Vira, Total, NANO5 та інших іноземних та українських торгових марок. Прямі поставки від виробника гарантують оригінальність продукції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта є основою взаємовигідної співпраці.
Автохімія
Країна: Україна
Напрями:
- автохімія.

ORGANIC PRINK

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL