Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
Це широкий вибір автомобільних ароматизаторів. Світовий бренд зі штаб-квартирою в Вотертауні, Нью-Йорк, США. Завдяки широкому асортименту ароматів, унікальному та миттєво впізнаваному дизайну, продукт Джуліаса Самана став еталоном ароматизаторів, символом свіжості і відмінної якості.
Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором ароматизаторів бренду Little Trees. Наша компанія пропонує широкий асортимент автомобільних аксесуарів оптом за найвигіднішими цінами та без посередників.

Історія

Більше 70 років тому, розвізник молока в північній частині Нью-Йорка поскаржився місцевим вченому Джуліусу Саману на щоденний запах пролитого молока в кабіні. Саман тривалий час жив і працював в Канадських соснових лісах, досліджуючи добування ароматичних масел з хвої. Після скарги розвізника, прийшовши на роботу, взяв наявні аромати і пропитав ними спеціальний матеріал, тим самим створивши перший автомобільний освіжувач повітря. Саман надав продукту форму сосни, і в той момент з'явився перший LITTLE TREES!

Джуліус Саман завжди дотримувався незмінному правилу — зберегти відмінну якість його продукції. Він наполягав на строгих процедурах тестування і контролю якості, щоб досягти відповідності і перевищити всі стандарти якості для ароматів. Це прагнення до досконалості є однією з основних місій компанії, з метою виробництва високоякісних, довговічних і доступних в ціні продуктів, які мають кращі з можливих ароматів.

На сьогоднішній час ялинка регулярно продовжує набирати популярність, оскільки зараз бренд LITTLE TREES може запропонувати вже більш широкий ряд найрізноманітніших ароматів, який задовольнить вимоги кожного сучасного споживача, і гарантує, перевірену десятками років, високу якість свого продукту.
ГПЛ є надійним постачальником відомого бренду ароматизаторів LITTLE TREES, а також постачальником бренду К2, тому клієнти отримують не лише ароматизатори, а й автохімію, оригінальні присадки, клеї, герметики, очисники та поліролі кузова. Наша компанія гарантує якість продукції даного бренду. Ми пропонуємо тільки оригінальні сертифіковані продукти без додаткових націнок посередників. Ми робимо все, щоб якісна продукція провідних світових виробників зайняла гідне місце на українському ринку.

Ароматизатори LITTLE TREES:
- до 7 тижнів довгограючого і стійкого аромату;
- широкий асортимент;
- більше 60 років на ринку;
- унікальна можливість використовувати продукт в будь-якому місці (будинок, офіс, автомобіль та ін.);
- відмінне співвідношення ціни та якості.
Автохімія
Країна: США
Напрями:
- ароматизатори.

Little Trees

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду