Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
Група GPL є офіційним дистриб'ютором WD-40 на українському ринку. Найвідоміше аерозольне мастило доступне й в Україні. Наша компанія є прямим постачальником автохімії популярних світових брендів, тому ми гарантуємо оригінальність та високу якість продуктів.

Становлення компанії WD-40 бере початок 1953 року у США. Засновником підприємства був Норман Ларсен. Саме він розробив однойменний аерозольний препарат Water Displacement – ​​водовідштовхувальний засіб для запобігання корозії. Число 40 відображає кількість спроб, що передували успіху. Так з'явився тепер відомий на весь світ засіб WD-40. Навіть зараз точний склад продукту є комерційною таємницею. Щоб уникнути можливого розкриття компонентів засобу, продукт ще не запатентований.

Продукція компанії представлена ​​у більш ніж 160 країнах світу. З часів заснування асортимент товарів суттєво розширився та включає безліч позицій для потреб автомобільного ринку хімії. Крім класичної лінії мастил дистриб'ютор WD-40, компанія GPL представляє окрему серію продуктів Specialist для вирішення спеціальних завдань, що виникають у повсякденному житті.

Преміальний продукт компанії – аерозольний балон із системою Smart Straw. Інноваційна розробка передбачає створення ковпачка з трубочкою подвійної дії – для точкового розпилення та покриття широкої площі.

Наша компанія, дилер WD-40, а також бренду Hi-gear, пропонує широкий вибір засобів для зменшення тертя, захисту замків, клем, різних з'єднань та елементів, що труться. Ми допоможемо придбати автохімію оптом та за максимально вигідними цінами.
Автохімія
Країна: США
Cайт: wd-40.com.ua
Напрями:
- мастила.

WD-40

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду