Автохімія
Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, Organic Purity, AutoTrade, Organic Prink, Mr. Build, HEPU.
Група GPL є офіційним дистриб'ютором WD-40 на українському ринку. Найвідоміше аерозольне мастило доступне й в Україні. Наша компанія є прямим постачальником автохімії популярних світових брендів, тому ми гарантуємо оригінальність та високу якість продуктів.

Становлення компанії WD-40 бере початок 1953 року у США. Засновником підприємства був Норман Ларсен. Саме він розробив однойменний аерозольний препарат Water Displacement – ​​водовідштовхувальний засіб для запобігання корозії. Число 40 відображає кількість спроб, що передували успіху. Так з'явився тепер відомий на весь світ засіб WD-40. Навіть зараз точний склад продукту є комерційною таємницею. Щоб уникнути можливого розкриття компонентів засобу, продукт ще не запатентований.

Продукція компанії представлена ​​у більш ніж 160 країнах світу. З часів заснування асортимент товарів суттєво розширився та включає безліч позицій для потреб автомобільного ринку хімії. Крім класичної лінії мастил дистриб'ютор WD-40, компанія GPL представляє окрему серію продуктів Specialist для вирішення спеціальних завдань, що виникають у повсякденному житті.

Преміальний продукт компанії – аерозольний балон із системою Smart Straw. Інноваційна розробка передбачає створення ковпачка з трубочкою подвійної дії – для точкового розпилення та покриття широкої площі.

Наша компанія, дилер WD-40, а також бренду Hi-gear, пропонує широкий вибір засобів для зменшення тертя, захисту замків, клем, різних з'єднань та елементів, що труться. Ми допоможемо придбати автохімію оптом та за максимально вигідними цінами.
Автохімія
Країна: Америка
Напрями:
- смазки.
Cайт: wd-40.com.ua

WD-40

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL