Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
Erla — відомий у Європі польський бренд у сфері побутової хімії, створений на основі багаторічного досвіду компанії К2. Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором серветок, аромадифузорів, освіжувачів, очищувачів та інших продуктів бренду Erla. Наша компанія пропонує широкий асортимент автохімії оптом за найвигіднішими цінами.

Історія бренду

На створення бренду надихнули відгуки клієнтів, які регулярно відкривали нові сфери застосування продуктів K2, що виходять далеко за межі світу автомобільної промисловості. Ідея ряду продуктів для прибирання формувалась роками. Продукція Erla, заснована на інноваційних рецептах, є гарантією ідеальних результатів. Продукцію створено, щоб підтримувати чистоту скрізь, де це складно. Тисячі квадратних метрів підлоги, сотні метрів текстилю, сантехніки та обладнання для громадського харчування — це лише деякі з областей, де продукти виграють і допомагають забезпечити чистоту.

Пандемія навчила нас, що безпосереднє оточення може бути надзвичайно небезпечним для здоров’я, і загроза може ховатися на кожній поверхні. Охорона порядку та безпеки, спрямована на підтримку абсолютної чистоти в промислових, комерційних та сервісних приміщеннях, офісах, школах та залах.

ГПЛ є надійним постачальником відомого бренду побутової хімії Erla, а також постачальником бренду К2, тому клієнти отримують не лише побутову хімію, а й автохімію, оригінальні присадки, клеї, герметики, очисники та поліролі кузова. Наша компанія гарантує якість продукції даного бренду. Ми пропонуємо тільки оригінальні сертифіковані продукти без додаткових націнок посередників. Ми робимо все, щоб якісна продукція провідних світових виробників зайняла гідне місце на українському ринку.
Автохімія
Країна: Польща
Cайт: erla.com
Напрями:
- серветки та губки;
- освіжувачі та нейтралізатори запахів;
- аромадифузори;
- очищувачі різноманітних поверхонь.

Erla

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду