Автохімія

Ви можете придбати автохімію оптом таких марок як: Vira, K2, Hi-Gear, WD-40, Nano5, Total, BORG-HICO, Autotrade,
ORGANIC PRINK, Mr.Build, HEPU, MOTIP, Turtle Wax, Little Trees, ERLA.
В середині семидесятих минулого століття була заснована компанія з виробництва високоякісних насосів для автомобільних систем охолодження. Вона отримала назву HEPU. Компанія відома завдяки своїм ноу-хау. В їх числі запатентована добавка до антифризу, яка забезпечує захист від корозії та замерзання, а також підвищує температуру кипіння.
Сучасна науково-технічна база HEPU і її величезний конструкторський потенціал, дають можливість розробляти і в подальшому виробляти товари, захищені від впливу руйнівних факторів. Продукція компанії дійсно витримує граничні навантаження при високоінтенсивній експлуатації, виключаючи витікання рідини.

HEPU — німецький виробник автохімії, серед якої найбільш популярні оригінальні охолоджуючі рідини. Найбільш популярні товари HEPU — концентрат антифризу, який заливається в багато двигунів прямо із заводу і по праву вважається однією з найкращих охолоджуючих рідин у світі. Також в асортименті "Хепу" є рідини ГПК, омивач та оригінальні запчастини: водяні насоси, зубчасті ремені, комплекти ГРМ. Багато рідини та запчастини HEPU використовуються як оригінальні такими авто виробниками, як Opel, VAG (VW, Audi, Skoda, SEAT) та іншими. Також HEPU відомий деталями підвіски IPD.

Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором охолоджуючих рідин HEPU, а також дилером олив YUKO.
Для роботи рідинних систем охолодження, які використовуються в більшості автомобілів, необхідна охолоджуюча рідина високої якості. Антифриз Hepu відповідає всім вимогам автомобільної промисловості. Це високоефективний засіб, який захищає двигун від корозії, перегріву і утворення накипу. Він забезпечує безперешкодне проходження теплового потоку і оптимальні температурні показники.
Антифриз Hepu має такі переваги:
· захищає металеві поверхні від утворення іржі і корозії;
· містить дієві компоненти;
· спеціальні добавки забезпечують стійкість до утворення рясної піни;
· характеризується низькою системою кристалізації;
· відрізняється високою теплоємністю і теплопровідністю, тому забезпечує оптимальну температуру для стабільної роботи автомобіля;
· довго зберігає охолоджуючі та захисні властивості.

Компанія ГПЛ пропонує автохімію від провідних виробників, яка відповідає світовим стандартам якості і технічним регламентам безпеки.
Автохімія
Країна: Німеччина
Cайт: hepu.de
Напрями:
- охолоджуючі рідини.

HEPU

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду