Аерозольні фарби

Використання аерозольної фарби, яку ви можете купити оптом в нашій компанії, – це ефективний спосіб усунути косметичні дефекти автомобіля. Наш асортимент включає: Mr.Build, Cs System, MITKA, NANO5.
Діяльність групи компаній GPL включає не лише дистрибуцію, а й випуск якісних аерозольних фарб для потреб українського ринку. Ми є виробниками та прямими постачальниками MITKA.

Відомий бренд MITKA – це торгова марка українського виробника автомобільних фарб та універсальних емалей GPL. Головний принцип роботи компанії – відповідальний підхід до всіх деталей. Сучасне обладнання, що відповідає актуальним вимогам ринку та нормам екологічної безпеки, дозволяє випускати лакофарбові продукти європейського рівня якості.

Асортимент засобів MITKA включає лінійку лаків, ґрунтовок та аерозольних фарб для автомобілів та універсального застосування. Вони призначені для обробки різних типів поверхонь – металу, дерева, скла, бетону, гіпсокартону та ін.

Лабораторно підтверджений термін служби емалей, ґрунтів та лаків становить 10 років. Широка палітра кольорів емалей включає понад 250 автомобільних та RAL-відтінків. Лакофарбові продукти МITKA мають гарну адгезію, покриваність, стійкі до атмосферних впливів.

Продукція українського бренду MITKA включає наступні категорії товарів:

  • універсальні емалі об'ємом 400 мл та 500 мл;
  • автомобільні емалі об'ємом 150 мл та 400 мл;
  • безбарвний глянцевий та матовий лак - швидковисихаючі засоби, які підходять як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, а також необхідні для покриття автомобіля після нанесення автоемалі металік;
  • антикорозійний ґрунт – сірий, чорний, для покриття пластикових елементів.

Наша компанія є постачальником автохімії ORGANIC PRINK, Hi-gear, Vira та інших брендів, які успішно зарекомендували себе на ринку товарів для автомобільної індустрії.
Аерозольні емалі
Країна: Україна
Cайт: mitka.gpl.ua
Напрями:
- емалі;
- ґрунти;
- лаки.

MITKA

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду