Акумулятори
У каталогах компанії представлені акумулятори таких виробників, як Dominant, Exide, Electric Power, Sonnenschein.
Угорська компанія утворилася в 1987 році. Спочатку це був невеликий завод з виробництва термопластавтоматів. Перехід до випуску акумуляторів стався в 1994 році.

Одним з провідних напрямів роботи Electric Power — офіційного постачальника угорських автозапчастин є випуск акумуляторних батарей для всіх категорій транспорту. У нас ви можете купити акумулятори оптом. Electric Power — це велике європейське підприємство замкнутого циклу — компанія самостійно займається переробкою використаних акумуляторних батарей. Продукція компанії активно має попит у багатьох світових лідерів автомобільної індустрії.

Першочергова увага компанії зосереджена на безперервному та сталому розвитку, вдосконаленні технологічних процесів, підвищенні якості продукції, що випускається. Ретельна увага приділяється відбору та підготовці сировини, її правильній обробці.

Найбільшим дистриб’ютором Electric Power в Україні є група компаній GPL. Наші клієнти можуть бути впевнені в оригінальності автотоварів, що поставляються, і їх винятковій якості. Крім цього компанія виробляє пакувальний пластик, фарби та штукатурки Jamix.

Компанія ГПЛ, прямий постачальник акумуляторів, пропонує широкий асортимент продукції Exide, Sonnenschein та інших провідних брендів. Наша компанія є дилером Electric Power, тому наші клієнти отримують найвигідніші ціни на автомобільні комплектуючі.
Акумулятори
Країна: Угорщина
Cайт: jp.hu
Напрями:
- акумулятори.

Electric Power

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду