Аксесуари

У каталогах компанії ви знайдете товари як українських марок (ТМ Doloni, Ataman), так і зарубіжних виробників (Organic Assistant, LAVITA, Elegant, MASNER, Cardos).
Одним із напрямів діяльності групи компаній GPL є дистрибуція товарів українського виробництва. Ми є офіційним постачальником Doloni — якісних рукавичок національного бренду. Ви можете придбати аксесуари оптом безпосередньо від виробника.

Про компанію

Українська компанія є найбільшим постачальником господарських та спеціальних рукавичок на всій території Східної Європи. Матеріально-технічна база підприємства дає змогу організувати повний цикл виробництва виробів.

ТОВ «ВО «Дніпрошкіргалантерея» використовує лише безпечну сировину власного виготовлення та провідних світових виробників. Суворий контроль кожного етапу виробництва гарантує високу якість виробів компанії. Вся продукція відповідає міжнародним та українським нормам, а також вимогам технічного регламенту до засобів індивідуального захисту. Асортимент дистриб’ютора Doloni налічує понад 50 найменувань рукавичок, що гарантують безпеку рук навіть у спеціальних умовах роботи.

Продукція торгової марки

Асортимент товарів постачальника Doloni включає аксесуари двох основних категорій: рукавички спеціального призначення та рукавички для загальних робіт.

Трикотажні вироби для загальних робіт — бавовняні, з поліаміду та поліестеру 7, 10 та 13 класу в’язання. Є моделі з ПВХ-малюнком і без нього.

Спеціальні рукавички — вироби з покриттям (нітриловим, латексним, ПВХ, поліуретановим, комбінованим) та без. Можливий повний, неповний та подвійний облив.

ТОВ ГПЛ є дистриб’ютором аксесуарів, запчастин, автохімії та олив перевірених українських та зарубіжних виробників. У нас ви можете замовити продукцію Doloni та бренду Ataman оптом за найвигіднішими цінами.
Аксесуари
Країна: Україна
Cайт: doloni.ua
Напрями:
рукавички.

Doloni

Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду