Аксесуари

У каталогах компанії ви знайдете товари як українських марок (ТМ Doloni, Ataman), так і зарубіжних виробників (Organic Assistant, LAVITA, Elegant, MASNER, Cardos).
Cardos — це широкий вибір автомобільних аксесуарів польського походження. Бренд Cardos створений на основі багаторічного досвіду використання необхідних та якісних автотоварів у сфері аксесуарів.

Асортимент бренду ділиться на три групи:
- поломки та ремонти;
- безпека;
- комфорт і стиль.

Група компаній GPL є офіційним дистриб’ютором щіток, автокомпресорів, поглиначів вологи та інших продуктів бренду Cardos. Наша компанія пропонує широкий асортимент автомобільних аксесуарів оптом за найвигіднішими цінами та без посередників.
Створення бренду Cardos завдячує своїй відомості та вживаності в Європі та в світі загалом, в першу чергу, автомобілістам, які використовуючи аксесуари завжди прагнули до більш комфортних та якісних автотоварів.

ГПЛ є надійним постачальником відомого бренду автоаксесуарів, а також постачальником бренду Lavita, тому клієнти отримують серветки, оригінальні компресори, щітки, насоси, каністри та ланцюги для коліс авто. Наша компанія гарантує якість продукції даного бренду. Ми пропонуємо тільки оригінальні сертифіковані продукти без додаткових націнок посередників. Ми робимо все, щоб якісна продукція провідних світових виробників зайняла гідне місце на українському ринку.
Країна: Польща
Cайт: cardos.com
Напрями:
- щітки;
- компресори;
- поглиначі вологи.

Cardos

Аксесуари
Прямі контракти з заводами-виробниками по всьому світу
Сертифікована продукція
Безкоштовна доставка
Доставка здійснюється власним транспортом по території України
Маркетингова підтримка
Акції, рекламні продукти, брендування торгових точок
Система лояльності
Бонуси, подарунки та сертифікати для наших клієнтів
Найкращі ціни
Доступ до оптових цін та системи знижок
Зручна система замовлень
Пошук товарів по VIN-коду, державному номеру, ОЕМ коду