Аксесуари
У каталогах компанії ви знайдете товари як українських марок (ТМ Doloni, Ataman), так і зарубіжних виробників (Organic Assistant, LAVITA, Elegant).
Продукцію найбільшого польського виробника автомобільних аксесуарів в Україні представляє офіційний дистриб’ютор Elegant — компанія GPL. Ми також є постачальниками автомобілів MOL, Lotos та Agrinol та інших провідних торгових марок.

Про компанію

Основним напрямом діяльності польського виробника є випуск широкої лінійки автоаксесуарів усіх типів транспорту. Сертифікація всіх товарів компанії підтверджує відповідність продукції найсуворішим європейським стандартам — ISO 9002:1994.

Широкий асортимент продукції Elegant дає змогу підібрати необхідні аксесуари практично всім маркам автотранспорту. Якісні автомобільні товари виготовляються на найбільших заводах Польщі та Азії. Компанія постійно розширює ринки збуту, організовуючи дистриб’юторську мережу по всьому світу.

Продукція торгової марки

Асортимент аксесуарів постачальника Elegant представляють такі групи товарів, як:

  • аксесуари для кузовної частини — багажники, двірники, центральні замки, віконні ручки та накладки на них, ремені безпеки, бризковики;
  • засоби технічної допомоги — домкрати, інструменти (у наборах та окремо), троси, каністри, ємності для технічних рідин, компресори, прикурювачі, автопилососи, жилети, знаки;
  • автомобільні запчастини — клеми для АКБ, насадки на глушник;
  • зарядні пристрої;
  • аксесуари для догляду (губки, серветки), накидки на сидіння, килимки модельні та універсальні, чохли для керма, шторки.

ТОВ ГПЛ є офіційним постачальником Elegant в Україні. Ми пропонуємо лише оригінальні якісні аксесуари оптом від провідних виробників України Європи — Doloni, LAVITA, Ataman, Organic Assistant.
Аксесуари
Країна: Польща
Напрями:
аксесуари.

Elagant

Контакти
Пн-Пт / 9:00-18:00
З питань співпраці та інших питань напишіть нам:
Ми в соціальних мережах та месенджерах:
Copyright © 1996 LLC GPL